Abdullah Emre Ş. Teşekkür Mesajı

parayı yatırdılar....
Ve bu iş burada biter :)))

Gold Teknoloji Marketleri Bozuk Telefon!

Abdullah Emre Ş. |

30 Ocak 2013 tarihinde Gold bilgisayarın ınternet üzerinden bir tane Nokia C601 aldım. Telefon bir haftalıkken servis yolunu tutmaya başladı çeşitli arızalardan dolayı. 2-3 defadan sonra Teleservice telefonumu klonlayıp gönderdi üstelik mantığa bak gelen irşaliye faturasında şu yazılı; "Gönderilen faturanın telefona ait olmadığı tespit edildi" yapan kendileri yazan kendileri.

Neyse ben de doğru Kars Tüketici Hakem Heyetine gittim 3 Ay sonra Mahkemeyi kazandım. Aradım Gold u bir kadın çıktı tiripler o biçim biz itiraz ettik dedi. iyi dedim. bir 3 ay sonra o mahkemeyi de kazandım. İcraya verdim. 750 tl yatırıp araçlarını bağlatacam. Tabi bunlar kendilerine yüklenecek.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah Emre Ş.
  14 Haziran
  15:35

  GOLD ' dan gelen mail aşağıda :
  Değerli Müşterimiz;

  www.sikayetvar.com da yer alan 1744341 Numaralı şikayetinizle ilgili sorununuz giderilmiştir. Öncelikli olarak yaşattığımız bu durum için sizden özür dileriz. Müşteri hizmetleri ve satış sonrası hizmetler olarak kendimizi geliştirip, sizlere daha kaliteli hizmetler sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Bu anlamda sistemlerimiz son teknolojiye uygun hale getirilmiş ve personel sayımız 3 kat arttırılmıştır. Her türlü konu için bize müşteri hizmetleri telefonumuzdan ve hesabım menüsündeki “mesajlarım” kısmından ulaşabiliriz. Sorununuzun giderildiği 1744341 Numaralı şikayetinizi yayından kaldırırsanız çok seviniriz. Zaman ayırıp, göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla,

  Gold Bilgisayar A.Ş
  ------------------------------
  Benim Malie verdiğim cevap :
  Bir daha Gold mu ???? Asla.. 1 seneden fazladır uğraşıyorum.Ayrıca siz değil misiniz elimdeki mahkeme kararına itiraz edip de aylarca beni süründüren.Bir daha GOLD'un kapısıının önünden geçmem.Siz kendinizi geliştiriyorsunuz da sattığınız malda kusurlar çıkınca neden arkasında durmuyorsunuz ki.Sizin eleman sayınız binlerce olabilir ama önemli olan müşteri memnuniyeti ayrıca şikayetvar sitesine bir bakın bakalım hakkınızda ne kadar çok şikayet var.O sitenin popüler elemanlarından birisidir GOLD.
  Son olarak ben bu kadar süründüm sizi karalama kampanyasına devam etmem gerek.Ne kadar çok kişiyi engellersem o kadar iyi o yüzden şikayetim yayında kalabildiği kadar kalsın ki insanlar bilinçlensin.Benim durumuma düşüp de ee napalım deyip koyun gibi olmasınlar.Hakkını arasınlar.Ben o zıkkım telefonu aldım 2. hafta servislere gitmeye başladı.Sıfır telefon bu ha!!!!
  Neyse elinizdeki müşterileri kaybetmek istemiyorsanız işinizi biraz daha iyi yapın.....

 • Abdullah Emre Ş.
  14 Haziran
  09:48

  parayı yatırdılar....
  Ve bu iş burada biter :)))

 • 25 Nisan
  17:04

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili şikayetiniz mağaza yetkilimize iletilmiş olup,en kısa süre içerisinde memnuniyetiniz için gerekli işlemler sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Abdullah Emre Ş.
  25 Nisan
  15:45

  o parayı ödettireceğim size...
  haciz masrafı bağlanma çekici telefon parası yasal faizi ile birlikte söke söke ödettireceğim size..Siz alışmışsınız insanları tavuk gibi yolmaya..Bekleyin..

 • Abdullah Emre Ş.
  16 Nisan
  10:41

  Beni arayıp bana diyorlar ki işte tarafınıza dönüş yapılacak kıza diyorum ki dönsen ne olur dönmesen ne olur.İş bitmiş ben son bir kez insanlığımız yapıp 750 tl icra masrafını boynunuza yüklemeden paramı verin olsun bitsin bana hala ezberlediği başka bir kelime yokmuş gibi robot gibi tarafınıza dönüş yapılacak.Sizin hakkınızdan ancak bu dille baş gelinir.

 • 15 Nisan
  17:31

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili şikayetiniz mağaza yetkilimize iletilmiş olup,en kısa süre içerisinde memnuniyetiniz için gerekli işlemler sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr