Gold Teknoloji Marketleri Bozuk Laptop Sattı.

Erol S. |

Gold Teknoloji Marketlerinden 7/9/14 tarihinde aldığım Asus laptop bozuk çıktı, yaklaşık 5 hafta da Asus'tan bozuk raporunu ancak alabildik. Değişim formu ile Gold Bilgisayar'a gittik. Formda değişim hakkına sahiptir yazmasına rağmen Gold bize tutar kadar hediye çeki verdi, itiraz ettik ama red edildi.

Ben hediye çeki değil, halen stoklarında olandan istiyorum. Ne iyisini ne kötüsünü. Gold un bunu yapmasındaki sebep: 3200 TL'ye aldığım cihaz şuan 3600 tl, dolayısıyla benden dolaylı olarak kazanmış olduğum hak için 400 TL daha istiyorlar. Bu nasıl bir memnuniyet anlayışıdır? Asus "formunda değişim hakkına sahiptir" ifadesi yer almasına rağmen benim bu hakkımı nasıl çiğneye bilirler?

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol S.
  19 Aralık
  17:18

  512mb USB DİSK ALMAYA GİRMEYECEĞİM BİR MAĞAZA STATÜSÜNDE.. ASUSUN DEĞİŞİM RAPORU VERDİĞİ LAPTOPA SÖZDE MAĞAZA STOĞUNDA OLMADIĞI İÇİN HEDİYE ÇEKİ KESEN, İTİRAZ EDİNCE 10 GÜNDÜR BAŞKA MAĞAZADAN LAPTOP GETİREMEYEN YETERSİZ FİRMA..

 • 15 Aralık
  16:46

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.