18 Mayıs 2015

Gold Teknoloji Marketleri Bozuk Cihaz!

Temmuz 2013'de aldığım Sony Eurasia Xperia İon dokuz ay sonra kendiliğinden şarjı sıfırlamaya başladı. Telefonu gönderiyorum cihazın bataryası değiştiriliyor fakat bir süre sonra aynı arızayı vermeye devam ediyor. Böylece cihazı dört kez yolladım. Son göndermemde yasal hakkım olarak değişim talebinde bulunduysam da gereksiz sebepler ile geri çevrildi.

Cihaz üzerindeki hafif çizikleri darbe olarak görmüşler. Herhalde cihazın kutudan çıktığı gibi bekliyorlar. Ben telefonumu bir kez bile yere düşürmedim. Ve gidip tüketici haklarına şikayet ettim. Gold ürünü satıncaya kadar çok iyi ta ki ürün arıza verinceye kadar. Kesinlikle ürünün arkasında durmuyor. Gold Teknoloji Marketleri pişmanlıktır!

Hatice 370 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön