10 Temmuz 2015

Gold Teknoloji Marketleri "Biz Satarız Gerisine Karışmayız" Mantığı Hakim!

Daha önce bu site üzerinden şikayetlerimi dile getirdim. Gold Teknoloji Marketleri sorun çözmek yerine aynı sorumsuzluk ile şikayetimi biz sattık gerisine karışmayız mantığı ile Akortek firmasına yönlendiriyor.
1 sene önce bir tablet aldım tableti benden çok teknik servis kullandı. İade veya değişim diyorum aynı arıza değil diyorlar. Servistekiler saf mı her seferinde aynı arızayı yazsınlar? Ama ne hikmetse hep aynı çözümü uyguluyorlar, yazılım güncellendi. Gold Teknoloji Marketleri'ne ürünü değiştirin dediğimde aynen bu cümleyle "biz satarız gerisi bizi ilgilendirmez" diyor. Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti. Bir çok mağazası var diye her hakları kendilerine ait gibi davranıyorlar.

Okan 340 Okunma

Cevaplar

 • Okan 03 Ağustos 2015

  Pazar günü ürünümün hazır olduğu mesajı geldi, gittim mağazaya fakat ürün hazır değil aynı şekilde bozuk olarak geri gelmiş. Mağaza müdürü bizim yapabileceğimiz çok bir şey yok tekrar gönderelim merkeze yazı yazacağım diyor. her şey merkezin kontrolündeymiş. Gold Teknoloji Marketleri merkezinde bu işlerle ilgilenenlerde servisi sorumlu tutuyor. Servis değiştirmem diyor. Olan benim geçen yıl verdiğim 600 TL'ye oluyor. Neymiş efendim Gold Teknoloji Marketleri artık bu ürün ile anlaşması yokmuş. Garanti koşullarında 2 defa aynı 4 defa farklı arıza oluşması durumunda ürün yenisiyle değiştirilir veya iadesi yapılır yazmasına rağmen 7 veya 8. defa servise giden ürün değiştirilmiyor. Aklı olan GOLD'a gitmez

 • Okan 27 Temmuz 2015

  Otomatik mesajlar değil gerçek cevaplar verin muhattabımız bilgisayarmı? Bu nasıl iş? Garanti koşullarını zaten aştınız daha ne teknik servisi ne raporu 6 defa teknik servise gitti. 10 Temmuz'da verilen cevaba göre rapor düzenlenecekti. Tablet onun üstüne bir kez daha servise gitti. Yetkili kimse yokmu müdürünüz patronunuz kim. Arayıp telefonla bilgi vermeye cesaretiniz yok mu?

 • Gold.com.tr Temsilcisi27 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis ürün iade ve değişime uygundur olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Okan 27 Temmuz 2015

  Cuma günü değiştirilmiş ürünümü almaya gittiğimde karşıma çıkan şey bozuk tableti yazılım yükleyerek bana vermeye çalıştılar, ürünün garanti belgesinde 2 defa aynı 4 defa farklı arızalar oluşması durumunda ürün yenisi ile değiştirilir yazıyor. Gold Teknoloji Marketleri bana garantiler değişiyor bu ürünlerde 7 defa arıza olması durumunda değişir diyor. 5 defa servise gitti 6. kez gönderdim. Daha ne yapmak gerekiyor. Paramızla rezil oluyoruz. Aklı olan gold dan alışveriş yapmaz.

 • Gold.com.tr Temsilcisi15 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Cihazınızın arızası için servis noktasına gönderimi sağlanmıştır. Şuan yetkili servis noktasından bilgi beklenmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Okan 14 Temmuz 2015

  Ne telefon ile ne de mail ile bilgilendirme yapılmıyor. Karanlıkta göz kırpıyorsunuz. Sürekli yapacağız halletcez. 3-5 tane hazır cevap metnini yapıştırıp yapıştırıp oyalıyorsunuz. Çözüm üretilmesini istiyorum. Okuyan vatandaşlarımız var ise eğer alışveriş yapmadan önce bir kez daha düşünsünler. Alacakları ürünleri gidip kendi mağazalarından alsınlar Gold Teknoloji Marketleri gibi aracılara prim yaptırmasınlar. İphone alacaksan Apple Store, Samsung alacaksan Samsung mağazasına gidin. 3 lira fazla verin. Adamlar sattıkları malların arkasında duruyorlar. Mal bizim diyorlar. Gold Teknoloji Marketleri admada çalışanı "biz satarız gerisine karışmayız, isterseniz servisin adresini vereyim kendiniz götürün" diyor.

 • Gold.com.tr Temsilcisi10 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis ürün iade ve değişime uygundur olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold.com.tr Temsilcisi10 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön