09 Temmuz 2013

Gold Teknoloji Marketleri Bilgisayarım Servisten Gönderilmedi!

İki buçuk aydır bilgisayarım ellerinde. Ben arayıp sormasam bilgi verecekleri yok üstelik haklıymış gibi al bilgisayarını başka yerde yaptır o zaman diyorlar. Ekranı kırılmıştı ben parasını verip yaptırdım bir hafta geçti ve ekran gözükmüyordu açtığımda. Fanından da kötü koku geliyordu üstelik sonra kablosu yanmış dediler kabloyu bulamadılar. Buna rağmen hiçbir şekilde ne bir iade yapıldı ne de bir değişim yapıldı. Bu kadar ilgisiz bir firma ve de haksız olduğu halde üste çıkan bir firma görmedim. Gerçekten aldıkları parayı hak etmiyorlar.

Ayşegül 76 Okunma

Cevaplar

 • Ayşegül17 Temmuz 2013

  Kesinlikle memnun değilim. Hukuka uygun davranmıyorlar. üç ay sonra bana diyorlar ki anakartını değiştirip göndereceğiz. Bu saatten sonra sıfır bilgisayar gelmesi gerekirken bana hala bilgisayarınızı yapıp göndereceğiz gibi dönütlerle uzlaşma sağlamaya çalışıyorlar.

 • Ayşegül11 Temmuz 2013

  beni ben bir şey öğrenebilir miyim? bu durumda bilgisayarın değişimi yani yeni bir ürün veya fiyat iadesi gerekmiyor mu ?

 • Ayşegül11 Temmuz 2013

  AFYON ŞUBESİ DUMLUPINAR CADDESİNDE OLAN ŞUBENİZ

 • Gold Teknoloji Temsilcisi09 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, Tarafınıza arama ile dönüş sağlanmış olup ancak meşgul olmasından dolayı ulaşılamamıştır. Ürünü satın almış olduğunuz mağaza bilgisini iletmeniz durumunda yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Gold Teknoloji Temsilcisi09 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili şikayetiniz yetkilimize iletilmiş olup,en kısa süre içerisinde memnuniyetiniz için gerekli işlemler sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön