Gold Teknoloji Marketleri Bilgisayarım Servisten Gönderilmedi!

Ayşegül Y. |

İki buçuk aydır bilgisayarım ellerinde. Ben arayıp sormasam bilgi verecekleri yok üstelik haklıymış gibi al bilgisayarını başka yerde yaptır o zaman diyorlar. Ekranı kırılmıştı ben parasını verip yaptırdım bir hafta geçti ve ekran gözükmüyordu açtığımda. Fanından da kötü koku geliyordu üstelik sonra kablosu yanmış dediler kabloyu bulamadılar. Buna rağmen hiçbir şekilde ne bir iade yapıldı ne de bir değişim yapıldı. Bu kadar ilgisiz bir firma ve de haksız olduğu halde üste çıkan bir firma görmedim. Gerçekten aldıkları parayı hak etmiyorlar.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül Y.
  17 Temmuz
  01:16

  Kesinlikle memnun değilim. Hukuka uygun davranmıyorlar. üç ay sonra bana diyorlar ki anakartını değiştirip göndereceğiz. Bu saatten sonra sıfır bilgisayar gelmesi gerekirken bana hala bilgisayarınızı yapıp göndereceğiz gibi dönütlerle uzlaşma sağlamaya çalışıyorlar.

 • Ayşegül Y.
  11 Temmuz
  16:34

  beni ben bir şey öğrenebilir miyim?
  bu durumda bilgisayarın değişimi yani yeni bir ürün veya fiyat iadesi gerekmiyor mu ?

 • Ayşegül Y.
  11 Temmuz
  01:27

  AFYON ŞUBESİ DUMLUPINAR CADDESİNDE OLAN ŞUBENİZ

 • 09 Temmuz
  11:07

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınıza arama ile dönüş sağlanmış olup ancak meşgul olmasından dolayı ulaşılamamıştır. Ürünü satın almış olduğunuz mağaza bilgisini iletmeniz durumunda yardımcı olunacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 09 Temmuz
  10:59

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili şikayetiniz yetkilimize iletilmiş olup,en kısa süre içerisinde memnuniyetiniz için gerekli işlemler sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr