15 Mayıs 2015

Gold Teknoloji Marketleri Basit Bir Şarj Aleti!

31.12.2013 tarihinde internet üzerinden g2 cep telefonu aldım. Kutudan TR uyumlu olmayan 3 parça pazarda 50 kuruşa satılan bir aparatla birlikte bir şarj aleti çıktı. Kısa sürede bozuldu ve değişim için geri gönderdim. Değişim gerçekleşti ve bana aynı şekilde başka bir ürün yolladılar, başka renkte olan. Sorun değil diyerek ürünü kullanmaya başladım sonuçta şarj ediyordu ancak uzun sürmedi. Şarz aleti yine bozuldu. Bu sefer kutu içerisine not düşerek yolladım. Bu sefer 2 parça fakat amperi düşük ve minikçe bir sarj aleti yolladılar. USB kablosu olarak eskiyi göndermişler!

Okan 344 Okunma

Cevaplar

 • Okan 13 Temmuz 2015

  1. Yurt dışı ile uyumlu şarj aleti çıktı kutudan. Priz TR uyumlu olmadığından kırıldı. 2.Aynı üründen tekrar yollandı. Priz TR uyumlu olmadığından kırıldı. 3. TR uyumlu ancak başka model, yan sanayi bir şarj aleti yolladılar. Telefon şarj edilemedi. 4. TR uyumlu, aynı model fakat yan sanayi bir şarj aleti yolladılar. Telefon 10 saatte anca şarj oldu. 5. orijinal fakat resmen kullanılmış bir şarj aleti yolladılar. Mahkemeye gittim sonunda. 6. orijinal, kullanılmamış, TR uyumlu, doğru model bir şarj aleti yolladılar. en başta yapılması gerekeni en sonda yaptılar. bravo.

 • Gold.com.tr Temsilcisi29 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Servis noktası tarafından şarj cihazı değişimi yapılmıştır. En kısa zamanda cihazınız tarafınıza ulaştırılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Okan 29 Haziran 2015

  Gün içinde falan dönmediler 3 gün daha oldu, toplamda 1,5 ay oldu! Gerekli yerlere şikayette bulundum ben merak etmeyin! 1 şarj aleti olmaz olsun sizin gibi firma!

 • Gold.com.tr Temsilcisi26 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili yetkili birime bilgi verilmiş olup, gün içerisinde tekrar size bilgi paylaşılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Okan 25 Haziran 2015

  Peki neden hala bana ulaşmadı?

 • Gold.com.tr Temsilcisi16 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Servis tarafından cihazınızın onarımı yapılarak size gönderimi gerçekleşmiştir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Okan 16 Haziran 2015

  Kargo elime ulaştı. kullanılmış ürün göndermişler bu defa! Bu olay mahkemede son bulacak anlaşıldı!

 • Gold.com.tr Temsilcisi16 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili tarafınıza telefonla dönüş sağlanmıştır. Kargo takip numaranız size iletilmiş olup, kontrolünü sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Okan 15 Haziran 2015

  değerli müşterimiz, oNL100659 servis numarası ile magazamiza biraktiginiz urununuzun servis islemleri tamamlanmistir. Teslim alabilirsiniz. Gold Teknoloji Marketleri Şeklinde mesaj aldım 5 Haziran'da. Ancak ortada hiçbir şey yok henüz...

 • Okan 02 Haziran 2015

  Ürünü dün kargoya vedim. Umarım orijinal ve LG ambalajinda bir ürün gönderirsiniz.

 • Gold.com.tr Temsilcisi25 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili ürünü incelenmesi için tekrar firmamıza geri göndermeniz talep edilmiştir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Okan 22 Mayıs 2015

  Evet aradınız fakat 10 dakika içinde dönüş yapacağız demenize rağmen 2 gün oldu hala aramadınız!

 • Gold.com.tr Temsilcisi21 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili tarafınıza telefonla dönüş sağlanmıştır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Okan 21 Mayıs 2015

  Ayrıca şunu kafaları almıyor sanırım. Göndermiş oldukları hiçbir yan sanayii şarj aleti ile telefonum normal bir şekilde şarj olmuyor. Sabaha kadar kalınca anca doluyor batarya. Oysa arkadaşımın başka mağazadan aldığı kutudan çıkan orijinal şarj aleti ile yaklaşık 2 saatte şarj oluyor telefon!

 • Okan 21 Mayıs 2015

  Ne aranıldım ne de mail ile dönüş yapıldı. Yeni bir şarj aleti gönderildi Gold Teknoloji Marketleri tarafından, muhatap bile alınmadım. Göndermiş oldukları yeni şarj aleti bir öncekinden çok daha komik. o kadar basit ki şarj aleti, özellikle USB kablosu telefonun üzerinde durmuyor, gövde ucuz plastik resmen. orijinal şarj aletidir ben yanılıyorumdur diye LG bayiine götürdüm kendi gönderdikleri ürünü, çalışan elemanları bu şarj aleti orijinal olamaz, hATTA 3. sınıf bir çin malı dedi. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü! Adama bir şey demeden teşekkür edip çıktım mağazadan. Göndermiş oldukları şarj aletinin resmini çekip ibret olsun diye herkesle paylaşmalıyım ki insanlarla dalga geçmesinler! Evet gold =1 adet şarj aleti demiştim ama o kadar bile değil.

 • Gold.com.tr Temsilcisi15 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Okan 14 Mayıs 2015

  Her seferinde kargoya verdiğiniz paralara da yazık! Bunun yerine mahallenizde herhangi bir dükkandan yan sanayi bir şarj aleti alın ve gold görünce yolunuzu değiştirin. bundan sora benim için gold=1 adet yan sanayi şarj aleti demek. esen kalın.

 • Okan 14 Mayıs 2015

  Arkadaşlar sizlere tavsiyem sakın ama sakın gold dan ınternet üzerinden alışveriş yapmayın! 3 kuruş fazla vererek gözünüzle gordügunüz ürünleri daha büyük kurumlardan satın alın! Ki o kurumlar sızı 1 sarz aleti için paranızla rezil etmesinler! Kutudan cıkan 50 kuruşluk şeyi gören arkadaşlarınıza malzeme olmayın. yazık diyorum başka bir şey demiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön