Gold Teknoloji Marketleri Azami Tamir Süresi İçinde Onarımı Yapmadı.

Okan G. |

Laptopumu 07.02.2014 tarihinde Mersin Forum Gold Teknoloji Marketleri'ne arıza nedeniyle teslim ettim. 16.02.2014 tarihinde ürünüm için onarım ücreti çıkardılar. 18.02.2014' te ürün için belirtilen onarım ücretini ilgili bankaya yatırdım. Dekontu aynı gün gönderdim ürünüm tamir için azami tamir süresini çoktan geçti. 6 hafta oldu ürünüm yenisini talep ediyorum. Yada tüketici haklarını koruma kurumuna başvuracağım.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mart
  14:43

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında yetkili servis biriminden bilgi beklenmektedir. İşleminizin aciliyeti paylaşılmış olup,tekrar tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Okan G.
  28 Mart
  12:06

  7 hafat oldu bu hafta içinde ürün iadesi yapılacağı söylendi fakat ürünüm halaa gelmedi siz nasıl firmasınız bu nasıl müşteri memnuniyeti 7 haftada bir ürün yapılamazmı yaaa

 • 18 Mart
  14:42

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr