04 Haziran 2015

Gold Teknoloji Marketleri Aynı Gün Kargo Deniyor Ama 4. Gün Hala Ürünler Temin Ediliyor!

51486522 numaralı sipariş ile Gold Teknoloji Marketleri'den LG blue ray sipariş verdim. Aynı gün kargo diyor 4. gün hala ürünleriniz temin ediliyor yazıyor. 2 gün önce mail attım bana hemen size geri dönüş yapacağız diye bir mail attılar hala dönen yok. Sanırım stoğu olmayan ürün satıyor Gold Teknoloji Marketleri. Oysa bende Sikayetvar.com'a göre en iyi teknoloji mağazası gold seçildi diye büyük bir güvenle Gold'u tercih ettim.

Paramın hesabıma iadesini istiyorum.

Ali 281 Okunma

Cevaplar

 • Ali21 Ağustos 2015

  Daha önce memnuniyet yapılan talepleri, talep yapılış şeklinden dolayı geri çevirmiştim ama İpek hanım tam bir esnaf üslubu ile yardımcı oldu ve beni gold'a geri kazandır diye bilirim. Teşekkürler,

 • Ali'nin Teşekkür Mesajı21 Ağustos 2015

  Müşteri memnuniyeti için bu kadar ısrarlı davranan İpek hanıma teşekkür ederim. Müşteri memnuniyetinin bu kadar önemli olduğunu bildiğim bir kurumdan alışveriş yapmaya devam etme kararı verdim. Teşekkürler, ali ölmez

 • Ali21 Ağustos 2015

  Stoğu olmayan ürün satıp sonra özür dilemenin anlamı yok. Gold benim için bitmiştir.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi04 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün en geç yarın stoklara gelecek olup işlem sırasına göre kargoya sevkiniz sağlanacaktır. Aksi durumda tarafınıza bilgi verilecektir. Tedarikçi firma kaynaklı gecikmeden dolayı özür diler,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi04 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön