Gold Teknoloji Marketleri Aynı Arızadan Servise Giden Telefon!

Mehmet Hayri Ü. |

Mardin Mova parkta bulunan Gold Bilgisayardan aldığım Samsung 5270 cep telefonum 28.12.2012 tarihinden bu yana garanti kapsamında aynı arızadan 4.kez gitmesine rağmen tamir olmamıştır. Firma yetkileri biz sadece satıcıyız bizi alakadar etmez diyor yani anlayacağınız ben sattım gerisini sen düşün.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Hayri Ü.
  15 Haziran
  10:12

  elimizdeki tüketici hakem heyet kararı ile pazartesi paramızı almak için icra yoluna gideceğim Bu kadar sorumsuz bir firma ve anlayış görmedim merak etmeyin halk eski halk değil halk arasındaki iletişim bile size geri dönecektir. siz hala 23 yıllık tecrübeden bahseden 7 aydır bir telefona çözüm bulamadınız. adama gülerler

 • 08 Haziran
  11:42

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Mehmet Hayri Ü.
  08 Haziran
  11:25

  firmanıza ait reklamlarda sürekli 23 yıllık tecrübeden söz ediyorsunuz evet doğrudur 23 yılı müşteriyi oyalama taktikleri ve ve müşteriyi nasıl suçlu duruma düşürme yollarında harcadığınız artık herkes tarafından bilinmektedir bana söylüyordular da inanmıyordum bir telefon 7 ayda onarılamaz mı?

 • 19 Nisan
  17:12

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında size mağazamız tarafından size bilgi paylaşılacaktır. Cihazınızda arıza durumunun tekrar görülmesi nedeniyle yasal süreç başlatılmıştır. Tüm süreç ile ilgili mağazamız size bilgi iletecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 19 Nisan
  16:38

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili şikayetiniz mağaza yetkilimize iletilmiş olup,en kısa süre içerisinde memnuniyetiniz için gerekli işlemler sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr