18 Aralık 2013

Gold Teknoloji Marketleri Ayıplı Malı Değiştirmiyor!

Gold Teknoloji Marketleri İzmir Kipa mağazasından 04/09/2013 tarihinde almış olduğum Galaxy S4 cep telefonumda ani şarj kayıpları yaşamam üzerine yaptığım kontrolde telefonun bataryasının anormal derecede şiştiğini ve şişme yaptığı bölgede cihazın ekranında ciddi itilme yaptığını ve ekranın gövdeden ayrıldığını fark ettim.

Ayıplı malı bu şekilde kullanamayacağımı belirterek değişim amacı ile Gold Teknoloji Marketleri'ne teslim ettim. Fakat bugün öğrenmiş bulunuyorum ki telefonu değiştireceklerine bataryayı değişip batarya nedeni ile ayrılmış ekranı yerine oturtup telefonu bana teslim edilmek üzere mağazaya servis geri göndermiş. Cihazla ilgili fotoğraflar ektedir.

Ömür 120 Okunma

Cevaplar

  • Ömür24 Aralık 2013

    ürün ess service tarafından yetisiz bir şekilde onarılmış olup bu aşamadan sonra ilgili mahfuz haklarımı tüketici mahkemesi yolu ile arayacağımı bildiririm.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi18 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Gold Teknoloji Temsilcisi18 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön