Gold Teknoloji Marketleri Ayıplı Mal Her Defasında Servise Gidip Geri Geliyor!

Çiğdem T. |

Sony Eurasia xperia go telefonum servise 5 defa gitti fakat yine kamera çalışmıyor, kararıyor. Şarjı çok az dayanıyor. Sadece mesaj çekiyorum diğer hiçbir işlemi yapamıyorum. Şarjı hemen bitiyor telefon kendiliğinden kapanıyor.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ocak
  09:03

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Çiğdem T.
  15 Ocak
  22:46

  Telefonumu iki haftadır kullanıyorum eskisinden daha kötü sizler bu şekilde ürünlerinizi sattıktan sonra içiniz rahat ise ben hakkımı helal etmiyorum. Telefon daha fazla kasılıyor daha sık şarj bitiyor kamera çoğu zaman simsiyah ekran görüntülerini aldım bilmem daha size neyi ispat edebilirim.

 • Çiğdem T.
  15 Ocak
  22:44

  kesinlikle gold teknoloji mağazalarından bir daha kesinlikle hiçbir ürün satın almam aslada tavsiye etmem. Sizlerde alacaksanız bir kere daha düşünün derim.

 • 08 Ocak
  14:13

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında servisiniz tarafından size dönüş yapılmış ve cihazın incelenmesi talep edilmiştir. Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 08 Ocak
  12:04

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.