Gold Teknoloji Marketleri Ayıplı Cep Telefonu Satışı Yaptı!

Celal G. |

Gold Teknoloji Marketleri Sultanbeyli Şubesinden 26. 10. 2013 tarihinde General Mobile Discovery Model cep telefonu aldım. 2 gün sonra telefonumu kurcalarken aldığım tarihten öncesi zamanda kaydedilmiş ses kayıtları çıktı telefondan. 28. 10. 2013 tarihinde aldığım mağazaya giderek durumu izah ettim.

Kendileride telefonu kontrol ederek haklı olduğumu ancak telefonu değişim yapamayacaklarını yasal yollara başvurmamı istediler. Gold'un Genel merkezide aynı yönde hareket etmişlerdir. Gold'un bu tutumunu şiddetle kınadığımı ve müşteri memnuniyetlerinin ne şekilde olduğunu anlaşmış bulunmaktayım. Umarım Tüketici Hakem Heyetine Gitmeden sorunum çözülür.

Etiketler :

Ürün Değişim Personel İlgisizliği Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celal G.
  12 Kasım
  14:04

  Sayın yetkililer
  Satıcı Mağzanız ile görüşme sağladığımı ben size beyan etmiştim zaten bilmeniz gereken satmış olduğunuz ayıplı mamül için Gold olarak satılan cihazın ayıplı mamül sitatüsünde satmış olduğunuz. Bu mamülün tedarikçi firma ile Gold arasındaki şartlar biz tüketicileri ingilendirmez. Malün alış tarihinden 2 gün sonra şubenize iletilmiştir. Anladığım kadarıyla satış sonrası tüketici yönünden memnuniyet Gold olarak önemsenmediği ilkesi benimseğiniz anlaşılmaktadır. Gold u bu tuttmunu birkez daha kınamaktayım. Sadece prosedür gereği geri dönüş yapılmaktadır.

 • 12 Kasım
  13:42

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında yetkili mağazamızdan size gereken bilgilendirme sağlanmıştır.Yetkili servisiniz tarafından cihazınız incelenmesinden sonra gereken işlemler yapılabilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 11 Kasım
  15:38

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr