16 Temmuz 2013

Gold Teknoloji Marketleri Arızalı Ürünü Paketleyip Yeni Ürün Diye Gönderdi!

Gold Teknoloji Marketleri' nden Samsung Tab2 ürünü aldım ve bir çok kez teknik sorunlarla karşılaştım. 10 gün sonunda yeni ürünle değişim yapıldı. Ancak aynı ürünü paketleyerek bana geri göndermişler! GOLD PC, arıza kayıtlı verilmiş AYIPLI ürünü aynı şekilde seri no vs. değiştirip, kutusuna paketleme yapıp, bir de güvenlik bandı yapıştırıp tekrar gönderebilecek bir firma mıdır?

Müşteri Hizmetleri yetkilisini aradığımda kaba bir üslup ile durumu inkar etmiştir. Yasal her türlü hakkımı kullanarak ilgili firmaya dava açacağım. Gold’dan satın aldığımız bir ürün bir başkasının eski bir ürünü olabilir.

Soli 73 Okunma

Cevaplar

 • Soli22 Temmuz 2013

  Herhangi bir çözüm üretilmedi. Geri dönülecek dendi, dönülmedi. Yapılan usulsüz davranış hakkında bir aksiyon alınmadı. Hiçbir soruma yanıt verilmedi, ikna dahi edilmeye çalışılmadım :) yani müşteriyi memnun etme süreçleri de en az firma duruşları kadar amatör.

 • Soli16 Temmuz 2013

  Değiştirildiği söylenen ürün benim işyerime gelmiş ve daha ben evime gitmeden WIFI kayıtlarında “evimdeki WIFI kaydım” ve ürün arızalı olarak Gold PC Kadıköy şubesine verdiğinde orada kaldığı süreçte internete bağlı tutulduğu için oluşan “GOLD TK” isimli WIFI kayıtlarının yeni olduğu söylenen bir ürünün içinde HALEN de mevcut bulunmasını nasıl açıklıyorsunuz? Eve gittiğimde şifre bile sormadan direk internetim bağlandı. Bunun açıklamasının bana yapılmasını istiyorum. Konuyu GOLD PC Genel Müdürlüğe ilettiğimiz an bizimle görüşen yetkili bu kayıtların olmasını ürünün eskisi olduğunu söylerken, siz kendi içinizde bihaber mi görev almaktasınız, Sayın Gold.com.tr yetkili?? İletişim bilgilerimden dahi aranıp durum hakkında bilgi alma nezaketini göstermemeniz de cabası..

 • Gold Teknoloji Temsilcisi16 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürününüz ile ilgili kontroller sağlanmış olup ürününüzün değişimi yapılmış olup eski ürününüz ile değiştirilen ürünün seri numaraları farklıdır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Gold Teknoloji Temsilcisi16 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürünü satın almış olduğunuz mağaza bilgisini iletmeniz durumunda yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Soli16 Temmuz 2013

  Şikayetimle ilgili 1 haftadır ilgilenildiği söyleniyor. Ama biz kendilerini aramadan kesinlikle geri dönüş yapmıyor. Önce haklısınız, kesinlikle tarafınıza eski ürün gönderilmiş hemen bu durumu düzelteceğiz dendi, sonra mağaza müdürü bu durumu kabul etmiyor tarafınıza yeni ürün gönderilmiş deniyor. İspatı çok açık olan ve yapılan saygısızlığın karşısında hala tarafıma net bir dönüş yapamamış Gold Bilgisayar kurumsallıktan ne kadar da uzak olduğunu kanıtlamış oldu.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi16 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak yetkili birime bilgilendirme sunulmuştur. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön