Gold Teknoloji Marketleri Arızalı Ürün!

Yasemin D. |

16.3.2014 tarihinde Gold'dan aldığım play-station4 cihazı arızalanınca 22.12.2014 tarihinde aldığım yere götürdüm. Teknik servise yollayacaklarını ve telefonla haber vereceklerini söylediler. Bana verdikleri takip formundan arıza takibi filan yapılamadığı gibi arayıp bilgi veren filan da olmadı. Ben bir kere kendilerine ulaşabildim.

Onda da cihazın ne durumda olduğunu ve ne zaman geleceğini bilmediklerini söylediler. 35 gün bir cihaz serviste kalabilir mi? Bu yasal mı? Bir cihaz serviste en fazla ne kadar kalır ve kaç günden sonrası müşteri mağduriyetine giriyor. Ayrıca daha 9 ayda bozulan bu cihazdan ne hayır gelir. Bunun kullanım ömrü bu kadar mı? Tüketicinin hiçbir hakkı yok mu?

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin D.
  28 Haziran
  16:26

  Gold\'dan asla hiçbir ürün almayın. Arızalandığı anda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Daha 6 ay bile olmadan arızalanan bir ürünü değiştirmek yerine yapmayı tercih ediyorlar. Bunu da 45 günden aşağı zamanda yapmıyorlar.

 • 29 Ocak
  15:19

  Değerli Müşterimiz,

  Servis noktasına gönderilen cihazınızın mağazamıza ulaşması beklenmektedir. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 28 Ocak
  11:17

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.