Gold Teknoloji Marketleri Aldığımdan Beri Arızalı!

Pelin Olcayto G. |

4 ay önce Samsung ace telefon aldım ve telefon aldığımdan beri arızalı. Mobil ağa erişilemiyor diyor sürekli. Ne ben arama yapabiliyorum nede aranıyorum. telefonum arandığında kapalı diyor. Garantili ürün sattılar güya her servise gönderdiğimde yazılım güncellendi sorun yok deyip bana telefonu geri veriyorlar fakat hep aynı sorun.

Telefonu iade de almıyorlar neymiş tüketici heyetine verirsem paramı geri alırmışım. Nerde kaldı garantili telefon almanın anlamı. Gold' dan bir daha hiçbirşey almam alana da mani olurum. Sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar. bu telefonda genel olarak böyle sorun var diyor bir de çalışanları. madem niye satıyorsunuz sorunlu telefonu sattınız niye iade almıyorsunuz.

Etiketler :

Ürün İade Personel Davranışı Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  09:30

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında size bilgi verilmiştir. İade ya da değişim kararı yetkili servisiniz tarafından verilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Pelin Olcayto G.
  13 Nisan
  18:55

  değişim ve iade kararını yetkili servis tarfından verildiğini zaten biliyorum mağazanız söyledi. 4 kere servise giden telefonun hala nasıl iade kararı verilmiyor. daha kaç kere gidecek bu telefon servise. ben bu telefonu sizden aldım yetkili servisden değil. servisinizede güvenmiyorum. siz arkasında durmuyorsunuz sattığınız ürünün. yetkili serviste bozup gönderir suçu benim üstüme atar. Mağaza müdürünüze soru soruyorum ben ne yapacağım beni yönlendirin bu telefn hep böyle servise gidip gelecek mi diye benim yüzüme bakıyor sadece hiç bir cevap vermiyor. oda biliyor bir sonuca varılmayacağını. KISACASI BEN ALDIĞIM TELEFONU KULLANMAK İSTİYORUM AMA SİZDEN HİÇBİR YARDIM YOK. Tüketici heyetine vermekten başka çare yok.anlayış kalmadı artık siz beni aylardır mağdur ettiniz. müşteri memnuniyeti denen birşey var siz bunu bilmiorsunuz heralde yavaş yavaş sizden alışveriş yapan insanlar azalır gider çünkü bu birtek benim başıma gelmiyor anlaşılan. bu yaptığınızı heryerde anlatıcam heryere yazıcam insanlar yanılıpta sizden alışveriş yapmasınlar benim gibi 550 tl sini çöpe atmasınlar.

 • 13 Nisan
  13:28

  Değerli Müşterimiz,

  Değişim ve iade kararı yetkili servis tarafından verilmektedir.Yetkili servis ile iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 13 Nisan
  12:55

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr