13 Eylül 2013

Gold Teknoloji Marketleri Aldığım Ürünleri Belirlenen Süre İçerisinde Göndermedi!

Gold Teknoloji Marketleri'nin internet üzerinden 2 tane ürün aldım. 06.09.2013 tarihinde 3 iş gününde göndermeleri gereken ürünler hala tedarik ediliyor. Gerekli yazışmaları kendileriyle yaptığımda, bana en geç perşembe günü tedarik sürecinin tamamlanacağını ve kargo birimine teslim edeceklerini ifade etmelerine rağmen bugün ne zaman tedarik edebileceklerini tam olarak bilmediklerini ifade ettiler. Gold Teknoloji Marketleri elinde olmayan ürünü, hayali ticaret mantığıyla satmıştır. Şikayet ediyorum.

Sinan 74 Okunma

Cevaplar

  • Sinan17 Eylül 2013

    gold teknoloji marketlerinden bir daha ürün almayı planlamıyorum. ürünleri iptal ettim, umarım paramı geri yatırmada sorun çıkarmazlar. gerçekten kötü planlanan bir iş akışına sahip gold. ve umarım bu kötü planlamayı ortadan kaldırmak adına sağlam kararlar alabilirler ki bir daha insanlar bu tarz sorunlar yaşamaz ve marka değerlerini en azından bundan sonrası için daha kötüye götürmezler. yine umuyorum ki gold bu tarz sorunlardan dolayı gerekli tecrübeyi edinebilmiştir.

  • Gold.com.tr Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön