27 Mart 2013

Gold Teknoloji Marketleri 6 Aydır Bir Gelişme Yok!

Daha önceden bir şikayette bulunmuştum ama bir gelişme olmamıştı. aynı dönemde tüketici haklarına başvurmuştum ve sonuç benim lehime çıktı. gold mağazasına bildirdim. merkeze bildireceğini söyledi ama bir sonuç yok halen.

Üstelik gold bilgisayarı aradığımda da heyet kararının bir değerinin olmadığını bana döneceklerini söylediler. 6 aydır aramayanlar bu saatten sonra da aramaz. mağdur durumdayım. elimde hakem heyeti kararı olmasına rağmen bu durumdayım.

Adem 85 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili geri bildirimleriniz tekrar mağazamıza iletilmiştir. Gereken kontroller sağlanıp,size tekrar bilgi verilecektir. Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Adem 28 Mart 2013

    konu ile ilgili gelişme falan yok. bana merkezden birisi ulaştı. cihazla ilgili hiçbir bilgi vermedi. gaziantep mağazadaki arkadaşlar ulaştı. sağolsun onlar hep ilgilendi benle ama sorunumla ilgili hiçbir gelişme yok.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili tarafınıza telefonla bilgilendirme sağlanmıştır. Mağaza yetkilimizle geri bildirimleriniz paylaşılmış olup,gereken kontroller sağlanıp size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön