11 Eylül 2013

Gold Teknoloji Marketleri 43 Gündür Serviste Olan Cihazımı Teslim Etmedi!

Yaklaşık 14 ay önce Gold Teknoloji Marketleri İzmit/Real mağazasından satın aldığım Sony Xperia S cihazımı 30.07.2013 tarihinde şarj olmadığından dolayı mağazaya teslim ettim. 20 iş günlük yasal süre dolana kadar sabırla bekledim. Bu süre zarfında da telefonumun durumu hakkında kesinlikle ben aramadığım takdirde bilgilendirilmedim.

09.08.2013 tarihinde mağazayı tekrar aradığımda telefonumun değişiminin gerçekleştirildiğini ve gün itibariyle merkeze ulaştığını birkaç gün içinde bana ulaştırılacağı bilgisini almama rağmen, bugün aradığımda hala değişim beklediği bilgisini aldım. 43 gündür beklemekten, oyalanmaktan bıktım. Bir daha da Gold' dan asla alışveriş yapmayacağım.

Koray 92 Okunma

Cevaplar

  • Koray 12 Eylül 2013

    Geri dönüşünüz için teşekkür ederim, ancak şu an cihazımın değişim beklediğini ben de biliyorum, benim sorunum bu sürecin 44 gün gibi uzun bir sürede hala çözülememiş olmasıdır.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Cihazınız yetkili servisinde değişim beklemektedir. Sonuçlanması durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Gold Teknoloji Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön