Gold Teknoloji Marketleri 30 Gün Oldu Ses Yok.

Muhlise Payan Ö. |

Daha önce Gold mağazasından satın aldığım ve alırken ayrıca VİP kasko yaptırdığım HTC-Desire 500 marka cep telefonumu 11-08-2014 günü telefon ekranı, bataryası ve arka kamera camının değişimi için garanti ve VİP kasko kapsamında aynı GOLD mağazasına teslim ettim. 30-08-2014 günü telefonla beni arayıp cep telefonumun hazır olduğunu ve teslim alabileceğimi söylediler.

Aynı gün telefonumu teslim aldığım da telefonumun arızasının giderilmeden bana teslim edildiğini farkettim. Bu sefer ben telefonumun değişimini talep ettim çünkü kandırıldığımı hissettim. Ancak ne yazık ki şu ana kadar bana bir geri dönüş olmadı ve ben mağdur oldum. Acil olarak çözüm ve geri dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Eylül
  09:14

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Tarafınıza gün içerisinde telefonla geri dönüş sağlanacaktır.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 11 Eylül
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.