Gold Teknoloji Marketleri 20 İş Günü Dolmasına Rağmen Cihazım Servisten Gelmedi.

Serkan Ö. |

10.08.2014 tarihinde Gold Teknoloji Marketleri mağazasından Sony Eurasia xperia sp marka bir cep telefonu aldım 2 ay sonra 10.10.2014 tarihinde sim kart tanımama sorunu nedeniyle cihazı mağazaya götürdüm, 20 iş günü içinde geleceği söylendi ancak 20 iş günü geçmesine rağmen haber gelmedi. Mağazayı aradığımda ise hala serviste olduğu söylendi. Telefonu alalı 3 ay oldu ama son 1 aydır serviste artık telefonumu almak istiyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  09:07

  Değerli Müşterimiz,

  Servis noktası tarafından cihazınızın işlemleri devam etmektedir. Konunun aciliyeti paylaşılmış olup, tekrar tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Serkan Ö.
  19 Kasım
  17:21

  Aradınız sonra bizden haber bekleyin dediniz 1 hafta oldu haber gelmedi. Mağazanızı aradığımda da hala serviste diyorlar değişim veya iadeyi de kabul etmiyorlar. Bir daha asla Gold'dan alışveriş yapmayacağım.

 • 12 Kasım
  10:15

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.