Gold Teknoloji Marketleri 2. Gün Arızalandı!

Burak C. |

Gold internet adresinden iphone 4 aldım. İkinci günü kulaklığından (ahize) karşı tarafın sesi gelmemeye başladı. Kocaeli' nde bulunan mağazaya gittiğimde kendilerinin bir şey yapamayacağını söylediler ve geriye kargolamamı söylediler. Hemen kargoladım. Müşteri hizmetlerini aradım az önce bana ürünün teknik servise gittiği en geç 20 iş günü içinde bana cevap verileceği söylendi.

Mağdur olmamak için muadili ürünü sorduğumda ise 10 gün sonra ararsanız ve uygun görülürse gönderilir dedi. Telefonu alalı iki gün olmuş ve arızanın fabrikasyon olduğu aşikarken ben niye mağdur oluyorum? Daha telefonu doğru düzgün kullanmadan bu kadar uzun süre niye mağdur ediliyorum? Bu nasıl müşteri memnuniyet anlayışı?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Ürün/Ü.Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Temmuz
  11:28

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak tarafınıza arama ile dönüş sağlanmıştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Burak C.
  19 Temmuz
  20:15

  Servis degisim cihazını bekliyor diyor... Ben telefonu golddan aldım, onlar bana telefonunuz serviste servisle irtibata geçin diyorlar! Servise gönderdikleri telefonu ben takip ediyorum! Sonuc hala sıfır!!! En son tüketici hakem heyetine gitmek farz oldu...

 • Burak C.
  08 Temmuz
  09:19

  hala bir haber yok :) servis nasıl bir test yapıyor çok merak ediyorum. alınalı iki gün olan ve nerdeyse hiç kullanılmayan bir telefon servisten arızası ile ilgili rapor bekliyor :) 20 iş günü hakları var ya sanırım onu bitirmeye çalışıyorlar! mağduriyet aynen devam ediyor. müşteri hizmetlerini aradığımda da size haber verilecektir denip duruyor :)

 • 03 Temmuz
  12:13

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüzün durumu ile ilgili olarak teknik servisi ile görüşmeniz gerekmektedir. Aşağıda yer alan mail adresinden teknik servisi ile iletişime geçebilirsiniz.
  E-Mail: info@teleservice.com

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Burak C.
  30 Haziran
  14:40

  sanırım en kısa süre anlayışı çok farklı! ben hala haber bekliyorum... telefonu aldıktan 2 gün sonra bozuluyor ama 4 gün geçmesine rağmen hala bir geri dönüş yok!

 • 27 Haziran
  15:01

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak yetkili birime bilgilendirme sunulmuştur. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr