Gold Teknoloji Marketleri 10 İş Gününü Geçmesine Rağmen Yedek Telefon Vermiyor.

Gurkan S. |

Kullandığım LG G2 telefonumun mikrofonu bozuk olduğu için servise verdim fakat 10 iş gününü geçmesine rağmen zorunda oldukları halde bana cihazım tamir edilene kadar benzer özelliklerde başka bir telefon tahsis etmeleri gerekirken bunu yapmıyorlar ve yalan söylüyorlar. Elimde garanti belgesi mevcuttur ve aynen şu şekilde yazıyor

" Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilmemesi halinde imalatçı- üretici veya ithalatçı; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır" ancak Gold müşteri temsilcisini aradım ve -böyle bir hizmetimiz yok denilerek yalan söylendi.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gurkan S.
  02 Mayıs
  13:51

  vs vs vs vs herzamanki otomatik mesajlar...! müşteri böyle kazanılmıyor malesef.önce sattığınız malın arkasında durmasını öğrenin.

 • 30 Nisan
  14:50

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr