26 Şubat 2013

Gold Teknoloji Marketleri 10 Gündür Para İademi Yapmadı!

Gold bilgisayarın İnternet sitesinden 05.02.2013 tarihinde 11958056 sipariş nolu ürün kırık çıkmıştır. 19.02.2013 tarihine kadar yenisi gelir diye bekledim, ancak stoklarına bir türlü gelmedi. Para iadesi istedim 7 gün içerisinde paranın hesabıma geçeceği belirtildi. Ancak 10 gündür para iademi bekliyorum ve firmaya ne zaman ulaşsam 7 iş günü içerisinde paramın yatacağı söyleniyor ki, firmaya ulaşmak imkansız bir durum malesef.

Müşteri hizmetleri ancak bu kadar ilgisiz olabilir.Firmada sadece sağolsun E. bey benimle ilgilenip yardımcı oldu. Fakat para iadesi sorunumda hiçbir muhattap bulamadım. Artık daha fazla uğraşmak istemiyorum ve Hukuki işlemlere başvuracağımı bildiriyorum kendilerine.

Funda 99 Okunma

Cevaplar

 • Gold.com.tr Temsilcisi07 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz; En geç 10 gün içinde hesabınızda görebilirsiniz, iade işlemi için bankaya talimatınız iletilmiştir. Ancak banka yoğunluk ve alt yapı çalışmaları nedeni ile işlemi bu süre içinde yapabilecektir. Yaşanılan gecikme nedeniyle sizden özür diler,anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Funda07 Mart 2013

  Bana 27 şubat itibari ile muhasebe departmanına iletilmiştir. En kısa sürede iadeniz yapılacaktır dendi. Ancak 18 gündür hiçbir şekilde para iade yapılmadı. Zor zar ulaştığım müşteri temsilcilerinin verdiği sadece standart cevaplardır. Bu nasıl bir kurumsallık ve müşteri memnuniyeti anlayışıdır. Şikayet var sitesi okuyucuları şayet benim gibi Gold bilgisayardan bir ürün alma gafletinde bulunacaksanız SAKIN almayın. Almadığım bir ürünün 2. taksidini ödemek zorundayım malesef. Paranızla rezil olmak bu başka hiçbirşey değil.

 • Gold.com.tr Temsilcisi27 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Muhasebe departmanına iletilmiştir. Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş Müşteri Hizmetleri

 • Funda26 Şubat 2013

  Müşteri Hizmeti demek ve burda %100 oy almak demek. Müşterinin aranıp, 10 gündür duyduğum standar cevabın verilmesi değildir. Net,elle tutulur bir çözüm yolu bulunmasıdır. Şayet net bir çözüm yolu bulunmadığı taktirde yasal yollara başvuracağım.

 • Gold.com.tr Temsilcisi26 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili size telefonla bilgi verilip, süreç hakkında bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön