Gold Teknoloji Kusurlu Ürünü İade Almadı.

Chipset C. |

Gold Teknoloji Marketleri'den Reeder.com.tr TV adlı bir ürün aldım. Ürünün kumandası arızalı çıktı ve ben de ürünü iade etmek istedim. Ürünü iade almadıkları gibi arızalı olduğu için Reeder.com.tr şirketine göndermemi istediler. Ürün paketten çıktıktan sonra iade alamadıklarını belirttiler. Paketten çıkarmadan nasıl deneyebileceğimizi de keşke açıklasalar.

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Aralık
  17:16

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.Cihazınızın kumandası arızalı olduğunu bildirdiniz. Ürününüzü tarafımıza gönderebilirsiniz yetkili servisine gönderebiliriz ya da kendiniz yetkili servisine gönderebilirsiniz.Ama cihazı yetkili servisine siz göndermişsiniz.Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis ürün iade ve değişime uygundur olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 02 Aralık
  16:33

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Gün içerisinde tekrar arayacağız. Dilerseniz sizde bize ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 02 Aralık
  16:22

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.