Umur M. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Gold Teknoloji İade Sorunu!

Umur M. |

Msi GTX 970 Ekran Kartı ürünümü garantiye yolladım garanti sürecinde arızalı olduğu belirtildi. Normal şartlarda ürünün yenisini bana yollamaları gerekmesine rağmen para iadesi yapılacağını söyledi, hiçbir yerde 6 ay geçmiş ürünün para iadesi yapılmayacağına dair bir bilgi bulunmamakta fakat Bahçelievler Gold müşteri temsilcisi 6 ay geçtiği için sadece hediye çeki yazılabileceğini söylüyor. Ben ürünü aldığımda 1210 TL almıştım aynı ürünün fiyatı 1400 küsur TL şu anda. Ben aynı ürünü almak istesem daha 200+ TL para ödemem gerek. Gerekirse Tüketici Hakları'na başvuracağım. Beni mağdur ediyorsunuz.

Etiketler :

Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umur M.
  21 Ekim
  20:24

  Teşekkürler

 • 21 Ekim
  11:47

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.İade talimatınız bugün ya da yarın banka birimine iletilecektir.10 gün içerisinde ödemenizi kontrol edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 19 Ekim
  09:29

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.