19 Ekim 2015

Gold Teknoloji İade Sorunu!

Msi GTX 970 Ekran Kartı ürünümü garantiye yolladım garanti sürecinde arızalı olduğu belirtildi. Normal şartlarda ürünün yenisini bana yollamaları gerekmesine rağmen para iadesi yapılacağını söyledi, hiçbir yerde 6 ay geçmiş ürünün para iadesi yapılmayacağına dair bir bilgi bulunmamakta fakat Bahçelievler Gold müşteri temsilcisi 6 ay geçtiği için sadece hediye çeki yazılabileceğini söylüyor. Ben ürünü aldığımda 1210 TL almıştım aynı ürünün fiyatı 1400 küsur TL şu anda. Ben aynı ürünü almak istesem daha 200+ TL para ödemem gerek. Gerekirse Tüketici Hakları'na başvuracağım. Beni mağdur ediyorsunuz.

Umur 155 Okunma

Cevaplar

  • Umur'un Teşekkür Mesajı21 Ekim 2015

    Teşekkürler

  • Gold Teknoloji Temsilcisi21 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.İade talimatınız bugün ya da yarın banka birimine iletilecektir.10 gün içerisinde ödemenizi kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi19 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön