08 Şubat 2016

Gold Teknoloji HTC Telefon One Sigorta Onarımı!

Denizli Gold bilgisayardan Ekim 2014 yılında almış olduğum HTC One marka cep telefonuma yetkili firma tarafından ücret karşılığında sigorta yapılmıştır. Yaklaşık bir yıl sonra telefonumun ekranı kırılmıştır. Kırılan telefonum sigorta ve garanti kapsamında olduğu için Denizli Gold bilgisayara gönderdim ve ekran değişimi yapıldı. Garanti süresi dolmadan telefonumda ekran sorunları ve renk bozuklukları meydana geldi ve garanti süresi dolmadığından yine Denizli Gold Teknoloji Marketleri aracılığı ile onarım için teslim ettim. Ancak HTC yetkili teknik servisi tarafıma ekran değişikliğinin yetkili servisler tarafından yapılmadığı için garanti dışı kaldığı ve 600,00 TL masrafının olduğu söylendi. Durumu Denizli Gold bilgisayara iletmeme rağmen halen bir sonuç alamadım. Kendim Van ilinde görevli olduğumdan ilgilenemedim ve firmanın bu ilgisizliğinden şikayetçiyim.

Ercan 190 Okunma

Cevaplar

  • Ercan 29 Ağustos 2016

    Benim sorunum zaten ilk önceki arızanın sigorta tarafından giderilmesi idi. Telefonum ilk arızalandığında yetkili firmasında yapılmış olsaydı hiçbir sıkıntı yaşanmayacaktı. Sigorta işlemi müşteriler için bir tuzak.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi08 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir.08.10.2013 yılında satın almış olduğunuz ürün ekran kırılması sebebi ile siğorta firmasında onarım görmüştür.Ürün arızası garanti dışı olduğu için ürün garantiniz devam etmemektedir.Yapılan onarım sonucu takılan parçaya 6 ay garanti hizmeti verilmektedir.Ürününüzün arızası kullanıcı kaynaklı olduğu için cihazınız kendi yetkili firmasında değil talebiniz doğrultusunda siğorta firmasında onarım görmüştür.Ama cihazınız siğorta firmasında değil kendi yetkili servisinde de onarım görse idi süreç yine değişmeyecekti.Ürün arızası kullanıcı kaynaklı olmasından dolayı garantiniz yine bitmiş olur daha sonraki arızalarda ücrete tabi onarım yapılırdı. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi08 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön