29 Temmuz 2015

Gold Teknoloji Hasarlı Buzdolabı!

Gold Teknoloji Marketleri Sanayi ve Ticaret'ten internet üzerinden 2400 TL'ye LG buzdolabı aldım ürün hasarlı çıktı ve oyalama sürecine girdiler. Kesinlikle bir daha Gold Teknoloji Marketten ürün almayacağım.

Elektronik ve bilişim üzerine çalışıyorum ve kesinlikle kendi müşterilerime önermeyeceğim ve yönlendirmeyeceğim. Tam 1 haftadır buzdolabını kullanamıyorum. saçma sapan yazışmalar yapıyorum yok LG servise yönlendireceğiz yok kargo şirketiyle halledin yok tedarikçi firmaya soracağız kardeşim ürünü Gold Teknoloji'den aldım bana ne tedarikçiden MNG Kargo'dan?

Mustafa 360 Okunma

Cevaplar

 • Gold.com.tr Temsilcisi31 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.Ürün, raporun aslı ile tarafımıza ulaşması durumunda talebinize istinaden işlemleri başlatılacaktır.Ürünü göndermeden iadenizin yapılmasını istediniz tarafımıza ulaşmadan işlemleri yapılamaz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold.com.tr Temsilcisi31 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Ürün, raporun aslı ile tarafımıza ulaşması durumunda talebinize istinaden işlemleri başlatılacaktır.Ürün tarafımıza ulaşmadan işlemleri yapılamaz.Gün içerisinde tekrar arayacağız. Dilerseniz sizde bize ulaşabilirsiniz.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Mustafa11 Ağustos 2015

  Mesafeli satışlarda gerekçe göstermeksizin iade hakkım var mesafeli satışlarda üretici firma ürün kurulumunu yapıp garantiyi başlatana kadar ürün satıcı firma garantisi altındadır. Ürünümdeki sorunu gold firması ile MNG kargonun kendi aralarında çözmesi gerekirken sanki ürüne ben zarar vermişim muamelesi gördüm. Basitçe gold personel gönderip sorunu çözebilir müşterisini küstürmemiş olurdu. Ama amatör bir tavır takınıp ben sattım malı gerisi önemli değil anlayışı emin olun onlarca gold müşterisine mal olmuştur ve olmaya devam edecektir.

 • Gold.com.tr Temsilcisi30 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis ürün iade ve değişime uygundur olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold.com.tr Temsilcisi29 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön