04 Mayıs 2016

Gold Teknoloji Hakem Heyetinin Değişim Kararına Rağmen Oyalama Taktikleri...

Tamir için gönderdiğim bilgisayarım çok geç ulaştı elime, geç dediğim öyle bir iki gün değil, haftalarca geç. Bilgisayarımın nerede olduğunu bile öğrenememiştim. Bunun üzerine Hakem Heyeti'ne başvurdum ama Hakem Heyeti kararına rağmen Gold firması, kurumsal kimliğe sahip bir firmaya yakışmayacak türlü türlü oyunlar oynuyor. 1 yıl geçti aradan, fırsat buldukça arıyorum, her defasında bana döneceklerini söylüyorlar ama arayan soran yok. Daha fenası Hakem Heyeti kararlarına bakan departman, telefonlarımı açmıyor. Artık daha da olmadı mahkemeye başvuru yapacağım.

İbrahim 170 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 08 Mayıs 2016

    Daha önce tamir için gönderdiğim bilgisayarım çok geç ulastigindan işlerim yeteri kadar aksamisti zaten bilgisayarı tekrar gönderip uzun bir süre bilgisayarsiz kalmayı göze alamadım ancak daha sonra gönderme fırsatı bulduğumda gold firmasının ilgili müşteri temsilcileri telefonlarima cevap vermediler defalarca THH biriminize bağlanmak için aradım her gün aradım yerlerinde değillermiş size dönüş sağlayacaklar gibi yalanlarla oyaladilar aylarca THH birininize ulaşamadım işin özü budur...

  • Gold Teknoloji Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, THH birimimiz ile görüşmeleriniz sonucunda kararın uygulanması için ürününüz geri istendi, fakat yeni ürün gelmeden elinizdeki ürününü göndermeyeceğinizi paylaşmışsınız. İşleyiş olarak böyle bir durumun mümkün değildir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön