Gold Teknoloji Değişim Yapılmıyor...

Merve Nur K. |

13 Temmuz 2015 tarihinde Samsung note 4 telefon aldım Gold Forum İstanbul firmasından. Telefon bozuk çıktı ve değişim yapılmıyor. Çok fazla donma yapıyor. Telefonla konuşurken bir süre sonra telefonun sesinde bozulma oluyor. Karşıdaki sesimi duyamıyor. Telefon rehberimdeki numaralar sürekli kendiliğinden siliniyor. Ne Gold ne de Samsung bununla ilgilenmiyor.

Tamire göndereceğiz diyor Gold firması. 15 günlük telefonun tamiri mi olur kardeşim? Ben bu telefonun değişimini istiyorum. 2100 TL ödedim bu telefona. Parayı sokaktan mı topluyoruz. Gold firmasını büyük firma olduğu için tercih ettim. Onların yaptığına bak.

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  11:12

  Değerli Müşterimiz,

  Kapalı paket aldığınız ürünü ilk kez siz açıp kullandınız. Üründe arıza yaşanıyor ise yetkili servise gönderilerek iadesi ya da değişimi istenebilir. Servisin vereceği karara göre işlem yapılabilir. Gold olarak üründe fabrikasyon bir hata yada kullanıcı hatası olduğunu tespit etmemiz mümkün değildir. Bu nedenle servise gönderilir ve servisin vereceği karar göre işlem yapılmaktadır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş

 • 29 Temmuz
  10:31

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.