Gold Teknoloji Bir Türlü Gerçekleşemeyen Teslimat!

Erdem K. |

Bu Gold denen sözde Teknoloji Marketin internet sitesinden 9 gün önce satın aldığım bulaşık makinesi bir türlü elime ulaşamıyor, iletişime geçmediğim bir Allah'ın kulu kalmadı, mağazasına mağaza müdürüne kadar gittim ama hala bizi dikkate alan bir insan evladı yok.

Ürün sitede 1 iş gününde kargolanır yazıyor fakat ürün 9 gündür elime geçmiyor. Gold denen şirketi arıyorum ürününüz de bir karışıklık olmuş çapraz ürün gönderilmiş, iadesinin yapılmasını istedik elimize ulaşsın ürününüzü tekrar göndereceğiz diyorlar, bunların anlaşmalı olduğu Horoz Lojistik adlı kargo firmasıyla görüşüyorum adam bana diyor ki abi Gold seni başından savmaya çalışmış, sen onlara söyle hemen göndersinler ürününü diyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem K.
  20 Ağustos
  23:33

  Elim kirilsaydida keşke o teşekkür sozcuklerini yazamasaydim 1 haftadır şikayet etmedigim yer birakmayarak elime ulastirdaklari urunde hasarli çıktı allah sizi bildigi gibi yapsn ins...

 • Erdem K.
  20 Ağustos
  17:30

  Problemim çözüldü ilginiz için teşekkür ederim.

 • 20 Ağustos
  09:52

  Değerli Müşterimiz,

  Yeni ürününüz kargoya verilmiştir. En kısa zamanda tarafınıza ulaştırılacaktır.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 18 Ağustos
  13:56

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.