11 Mart 2016

Gold Teknoloji Bir Sene İçerisinde Aynı Ürün 2 Defa Arıza Yaptı.

Gold mağazasından 14,04,2015' de akıllı telefon satın aldım ve 1 sene dolmadan 2 defa arıza yaptı, ikisi de aynı arıza ve Samsung servis ile görüşmelerimizde 1. arıza garantiden yapıldı 2. arıza ise telefonda minik bir çizikten dolayı buna bağlayarak telefonu garanti dışı bırakıp aynı 2. kez arızasının tamirini yapmadılar.

Ben kendime göre haklıyım onlarda kendilerine göre haklı. Sağ olsunlar Gold merkez görüştüm bu durumda servise hak verdiler. Neden insanları mağdur durumda bırakılıyor? Bizler evimizin temel ihtiyacı olan örnek buzdolabını bile bu parayı vermeyip, paraya kıyıp basit cep telefonu alıyoruz ve uyanıklık yapıp yedek parça değişimi yapmıyorlar, kullanıcı hatası oluyor.

Öner 189 Okunma

Cevaplar

  • Öner11 Mart 2016

    Firma ile görüşüldü Samsung servisle görüşmemi istiyorlar. S Garip

  • Gold Teknoloji Temsilcisi11 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir.Teknik servis firmasına göndermiş olduğunuz ürün servis tarafından garanti dışı bırakıldığı için onarım yapılmamıştır.Siz de bu süreçi kabul etmediğinizi bildirdiniz eğer teknik servisin verdiği kararı uygun görmüyorsanız karara itiraz edip ürünün tekrar incelenmesi için teknik servisine ürünü teslim edebilirsiniz.Yetkili teknik servisin verdiği karar doğrultusunda size destek verilebilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi11 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön