Gold Teknoloji Banka Kredili Satış!

Kurşat S. |

17.08.2015 tarihinde peşin fiyatı 1099 TL olan banka kredili bir telefon satın aldım. Mağazada Odeabank 1200 TL kredi kullandırıldı. Kredi kullandığınız için taksitli fiyat üzerinden satış yapılıyor dendi o esnada pek önemsemedim. Telefon oldu 1197,95 TL. Banka üzerine faiz koydu telefon oldu 1310 TL. Benden parayı tek seferde alıp bir de taksitli fiyat yaptılar. Ertesi gün mağaza gittim durumu anlattım. Ben bankaya kendim gitsem 1100 kredi çeksem geri ödemesi 1200 TL olur. o 1100 TL ile telefonu sizden alsam 1099 TL'ye ne olurdu dedim. 98 TL cebimde kalırdı. Bir de biz size dosya masrafsız kullandırıyoruz deniyor. Faturadaki banka kredili satış komisyonu 83,86 ne oluyor?

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kurşat S.
  25 Ağustos
  09:17

  Haklısınız. Krediyi kullandıktan sonra para hesabıma geçince telefonu almaktan vazgeçip hemen magazanizin yanindaki magazanizdaki Bimeks magazasina gidip bu telefonu oradan Alman gerekirdi. 100 lira cebimde kalırdı. Haklısınız ki sizden alışveriş yaptım. Bana bu cevabı yazan arkadaşım siz benim durumumda olsanız ne hissedersiniz. Gerekli mercilere sikayetlerimi yapacağım.

 • 20 Ağustos
  15:22

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili yetkili mağazamızdan size gereken bilgi verilmiştir. Kredi kullanımı için mağazamızdan ürün satışı yapılırken bilgi verilmiştir.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 20 Ağustos
  09:22

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.