26 Ekim 2015

Gold Teknoloji Avcılar Şubesi Teşhir Ürünü Satıyor...

13.10.2015 tarihinde Avcılar Pelican mağazanızdan, LG marka 9 kg çamaşır makinesi aldım. Ben o gün makinayı alırken bana hiç ama hiç kimse bu makina teşhirdir, baktığınız bu makina gelecek size diye kimse bilgi vermedi. Bana sıfır ürün geleceği söylendi ama gel gelelim sizin o şubedeki arkadaş bana telefonda, size teşhir ürün olduğu bilgisi verildi diyerek kendi haksızlığını bana yüklemeye çalışıyor. Ben bir çok kez bu mağduriyetimi telefon ile size bildirdim. Sisteminizden kontrol edin. Koskoca Gold şirketine böyle aymazlık umursamazlıkla dolu bir müşteri memnuniyetsizliği politikası yakışıyor mu yahu? Bir daha mı Gold'un önünden geçmem. Umursamazlar, malı satana kadarsınız...

Aydin 121 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi27 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Kredi kartınıza iade işlemi sağlanırken ödenen tutarın tamamını geri iade ediyoruz. Ancak bankanız üzerinden taksitli alışveriş sağlamanız üzerine bu şekilde yansıyor. Firma olarak biz taksitli iade yapmıyoruz.Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Aydin 26 Ekim 2015

  Evet beni aramışsınız. Ben gece vardiyasında olduğumdan uyuyordum ve telefonu duymadım. Evet ürünü iade ettim, çünkü sizin elemanlarınızın umursamazlıklarından bıktım daha fazla sinir olup başımı belaya sokmamak adına ürünü iade ettim 40 TL taşıma parası vererek hem de. buradan bir 40 TL bize girdi. Ücreti iade edeceğiz diyorsunuz ya onu da 9 ayda taksit taksit edecekmişsiniz. burdanda mağdurum çünkü; kartımın limiti 2000 TL idi oda dolu sizin iadenizi yani 9 ayı beklemek zorunda kalcağım. Yeni makina için. Bana burdanda girdi. Elinizden bir şey gelir mi bilmem ama bari üçret iadesini tamamını iade sağlayabilirseniz bari bu iyiliği yapın bana bu kadar kazıktan sonra... İşte sizin yüzünüzden neler çektim... .

 • Gold Teknoloji Temsilcisi26 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Ürün iadeniz alınmış olup, ücretin geri iadesi sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi26 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön