20 Ocak 2016

Gold Teknoloji Asus Zenfone 4 Garanti Sorunu!

Asus Zenfone 4 marka telefonumu 22/04/2015 tarihinde vıp sigorta yaptırarak aldım. 16/12/2015 tarihinde arama yaptığım zaman karşı tarafa sesim gitmediği için telefonu servise verdim, bana 20 iş günü içerisinde telefonumu geri alacağımı söylediler, 20 iş günü geçmesine rağmen telefonum için gerekli bilgiyi vermiyorlar ve telefonumun yurt dışı kayıtlı olduğunu öğrendim.

Müşteri hizmetlerini her gün aramama rağmen biz sizi gün içerisinde arayacağız deyip kapatıyorlar. Tüketici Hakları Heyeti'ne gidip gerekli işlemleri başlattım. Başlattığımı Gold müşteri hizmetlerini arayarak bildirdim. Cevap bekliyorum. Telefonumu istiyorum, bütün evraklar elimde mevcuttur.

Ahmet 175 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı21 Ocak 2016

  İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

 • Ahmet21 Ocak 2016

  Çok kısa bir sürede ilgilendiğiniz için servis çalışanlarınızın kibarlığı ve gerekli bilgiyi doru verdikleri için teşekkür ederim.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi20 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.Cihazının yetkili teknik servis firmasında işlemleri tamamlanmış olup normal şartlarda ürün çıkışının bugün yapılması beklenmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi20 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön