Ahmet D. Teşekkür Mesajı

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

Gold Teknoloji Asus Zenfone 4 Garanti Sorunu!

Ahmet D. |

Asus Zenfone 4 marka telefonumu 22/04/2015 tarihinde vıp sigorta yaptırarak aldım. 16/12/2015 tarihinde arama yaptığım zaman karşı tarafa sesim gitmediği için telefonu servise verdim, bana 20 iş günü içerisinde telefonumu geri alacağımı söylediler, 20 iş günü geçmesine rağmen telefonum için gerekli bilgiyi vermiyorlar ve telefonumun yurt dışı kayıtlı olduğunu öğrendim.

Müşteri hizmetlerini her gün aramama rağmen biz sizi gün içerisinde arayacağız deyip kapatıyorlar. Tüketici Hakları Heyeti'ne gidip gerekli işlemleri başlattım. Başlattığımı Gold müşteri hizmetlerini arayarak bildirdim. Cevap bekliyorum. Telefonumu istiyorum, bütün evraklar elimde mevcuttur.

Etiketler :

Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet D.
  21 Ocak
  18:48

  İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

 • Ahmet D.
  21 Ocak
  18:47

  Çok kısa bir sürede ilgilendiğiniz için servis çalışanlarınızın kibarlığı ve gerekli bilgiyi doru verdikleri için teşekkür ederim.

 • 20 Ocak
  12:28

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.Cihazının yetkili teknik servis firmasında işlemleri tamamlanmış olup normal şartlarda ürün çıkışının bugün yapılması beklenmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 20 Ocak
  10:04

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.