Gold Teknoloji 7 Kez Servise Gitti Ama Yapılmadı!

Emrah Ç. |

Asus T100'ta markalı bilgisayarımı 7‘den fazla servise yolladım. En az 4-5 kez aynı sorundan dolayı servise gönderdim. Hiçbirinde bir netice alamadım. Bilgisayarım kendi kendine kapanıyor. Kaç defa gönderdim farklı şeyler yapıldı. Sorunun videosunu çekmeme rağmen bir türlü yapmadılar. 6 defa servise gitmesinden dolayı tüketici haklarının 14 maddesi gereği değişim istedim red ettiler. Ancak 6 defa parça değişirse olurmuş. Alo Tüketici hakları 175'i aradım 6 kez servise gitmişse iadesini ya da değişimini isteyebilirsiniz. Herhangi bir donanımın değişmesine
gerek yok kanunda böyle bir şey yokmuş. 6 kez gitmişse otomatikman iade
talebinde bulunabilirim. Ürün ne yapılıyor ne de değişim sağlanıyor.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah Ç.
  15 Eylül
  16:21

  Maalesef bir sonuç alamadık.

 • 15 Eylül
  09:12

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınıza telefon ile gerekli bilgi teknik birimi tarafından verilmiştir.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Emrah Ç.
  11 Eylül
  19:29

  Teşekkürler beklemedeyim.

 • 11 Eylül
  17:17

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınıza telefonla gereken bilgilendirme sağlanmıştır. Servis noktasından dönüş beklenmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Emrah Ç.
  11 Eylül
  15:30

  Gold lafı dolandırıp bir daha geri dönmedi. Hala yardım bekliyorum.

 • Emrah Ç.
  09 Eylül
  09:49

  Ürünü yetkili servise sizin mağazanızın çalışanlarının söylemiyle kendim gönderdim. Kendiniz gönderebilirsiniz dediler. Ancak servis bir türlü yapmadı. Farklı şeyler yapıp geri yolladılar. Yine öyle yapacaklar. Bunu bile bile 8 defa göndermek istemiyorum.

 • 09 Eylül
  09:13

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız için talepleriniz yetkili servis noktasıyla paylaşılmıştır. Ürün gönderimi direk sizin tarafınızdan sağlandığı gözükmektedir. İade-değişim yönünde servis noktasının raporu sunması gerekmektedir.Tarafımıza dönüş yapıldığında size de bilgi veriyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Emrah Ç.
  08 Eylül
  19:55

  Servis doğru dürüst ilgilenmiyor. Farklı şeyler yapıp sorun yok denilip geri gönderiliyor. Kanıt olarak videoya aldım yine yapılmadı. Yine servise gönderip çözüm bekleyemem. Bilgisayar serviste o kadar zaman geçirdi ki adam akıllı kullanamadım. Ürünün tamiri mümkün gözükmüyor. Tüketici haklarının bana tanıdığı hakkıyla ürün iadesini sizden talep ediyorum.
  Teşekkürler...

 • 08 Eylül
  14:00

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis ürün iade ve değişime uygundur olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 08 Eylül
  12:21

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.