22 Haziran 2017 #8667378

Gold Teknoloji Paramı İstiyorum

14.05.17 Pazar günü üzerinde aynı gün kargo, kurye ile teslimat yazılı Tefal marka bir ütü aldım ve pazartesi günü gönderilmesini bekledim. Aradan birkaç gün geçti ve mesaj attım. Temin ediliyor cevabı verdiler. Başka bir mesajda da aynı gün kargo ibaresinin olmadığını söylediler. Doğru, 1 hafta sonra (bana bunu söyledikleri gün) o üründe aynı gün kargo ibaresi kaldırılmıştı. 27.05.17'de ürünü kargodan teslim aldım. Ürünü annem kullanıyordu ve ürünün çok ağır olduğunu ve daha önceki ütüsüne nazaran performansını beğenmediğini bana söyledi. Ben de, 02.06.2017'de ürünün iade işlemlerinin başlatılması için (ücretsiz kargo kodunu almak için) mesaj gönderdim. 4 gün sonra ürünü kullandığım için iade edemeyeceğimi söylediler. 14. gün (tüketici K. Kanunu'na binaen) ürünü ücret alıcı ödemeli olarak kargoladım ve mesaj attım. Ürün 12.06.17'de teslim alınmış. 10 gündür geri dönüş bekliyorum.

Oguzhan 643 Okunma

Cevaplar

  • Oguzhan13 Mart

    Buraya yaptığım şikayet ile beraber Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne de (ücretsiz) başvuruda bulunmuştum. Heyet aylar sonra para iadesine hüküm verdi. Paramı ancak bu şekilde geri alabildim.

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi23 Haziran 2017

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön