25 Ocak 2014 #2255099

Gold Teknoloji Marketleri'nden Aldığım Tabletim Arızalı

2013 yılı mart ayında tablet aldım. Tablet 5 defa arızaya gitti. En son olarak tabletin bir alt modeli geldi. Tarsus Gold Teknoloji Marketleri mağazasında teslimat fişini imzalattılar fiş halen bende, tableti teslim almış görünüyorum. Tableti kontrol ettik yeni tablette arızalı çıktı. Yetkili servis olan metro elektronik servisini aradım. Onlar hemen topu üzerinden attı.


Ürünü Segment Bilgisayar firması değişimi yaptı onlarla görüşeceksiniz deniyor. Tarsus firması ürünü teslim aldığımız göründüğünden tableti firmaya göndermemiş. Bu olay yaklaşık 2 ay oldu. Bende kuzu gibi bekliyorum. Bir yetkili bir zahmet bana döner diye. Tarsus Gold firmasının ürünü göndermesi gerekiyor ki süreç başlasın deniyor.

Hüseyin 163 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin12 Mart 2014

  nihayet arızalı ürün ücreti karşılığında gold mağazasından yeni bir ürün aldık. Bunun için çok uğraştık ve uzun süre sonra başarabildik.

 • Gold Bilgisayar Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu hakkında mağazamıza gelerek işlemini için destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Hüseyin31 Ocak 2014

  henüz firmadan tarafıma dönen olmadı. Gidip kendi işimi yine kendim halletmeye çalıştım. Ürünü aldığım gold mağazasına gittim. Ürünü kendilerinin tekrar ithalatçı veya üretici firma olan segment bilgisayar adlı firmaya göndermelerini ve konuyu izah ederek ürünün yeni ve mümkünse arızası olmayan bir ürün ile değiştirmelerini istediğimizi firma yetkilisine belirtmelerini rica ettim ve bekliyorum. İki ay sonra ürünü ilk aldığım tarihten bu yana yaklaşık bir yıl geçmiş olacak. Ürünün yıldönümünü kutlayacağım. Ama ürünü toplasanız 2 ay kullanmış değiliz. Bakalım ne olacak bekleyip göreceğiz.Şüphesiz gelişmeleri buradan paylaşacağım.

 • Gold Bilgisayar Temsilcisi25 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön