16 Eylül 2013 #2010091

Gold Teknoloji Marketleri Yanlış Bilgi Verildi!

16,10.2012 tarihinde Kadıköy Gold Teknoloji Marketleri'nden Samsung S5610 cep telefonu satın aldım. Mağaza çalışanı telefonun bozulması halinde 1 saat içinde birebir değişim yapıyoruz diye vip protect garantisini sattı. Telefonumun 04,09,2013 tarihinde bozulması nedeniyle Kadıköy Gold'a götürdüm.


Öğrendim ki bir saatte birebir değişim yapıyoruz tamamen bir satış yanıltmacasıymış. Ürünü Dudullu'ya gönderdiler. Oradan 7 iş günü içinde değişim yapılıp yapılmayacağına karar verileceğini söylediler.


Fakat Gold çalışanları bu ürünü satarken bunlardan hiç birini söylemiyorlar. Müşterileri yanıltıyorlar. Şu an 8. gündeyiz ve telefonu değiştirmemek için köşelerindeki çizikleri bahane ediyorlar. Mağduriyetim giderilsin.

Mehmet 136 Okunma

Cevaplar

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün VİP teknik servise ilk gelişinde birebir değişim için gelmemiştir, arıza onarım için gelmiştir. Ürün yetkili servisine onarım için yönlendirilmiştir sizinle görüşülmesi sonrasında birebir değişim için olduğunu öğrendiğimizde cihazın kontrolleri sağlanıp birebir değişime fiziksel darbeler olduğu görülünce uygun olmadığı bildirilmiştir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön