08 Aralık 2014 #2879214

Gold Teknoloji Marketleri Vip Protect Sözleşmesi!

Telefonu pazarlayan arkadaşların Vip garantisinden bahsederek 100 TL karşılığında 1 yıl boyunca garanti kapsamında sorgusuz sualsiz fatura bedeli üzerinden değişim yaparak 1 üst model telefonu sadece aradaki farkı ödeyerek değişim yapabileceğimizi bizlere bildirerek gerekli satışı gerçekleştirmiştir.


Bizlere de bu kampanyanın çok mantıklı geldiğini telefonumuzun 1 yıl içerisinde fatura tutarı üzerinden değerinin düşmeyeceğini düşünerek satın aldık. Fakat telefonu değiştirmeye gittiğimizde böyle bir şeyin olmadığını söyleyerek adeta kovarcasına bizleri gerisin geri gönderdiler.

Emre 1.738 Okunma

Cevaplar

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi08 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili tarafınıza telefonla bilgilendirme sağlanmıştır. Sözleşme gereği kullanım ayına göre muafiyet uygulanarak ürün iadesi alınabilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi08 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön