16 Eylül 2013 #2014309

Gold Teknoloji Marketleri Vip Protect Kaskosunda Yazılanlara Uyulmuyor!

Aralık 2012'de Gold Teknoloji Marketleri Kayseripark mağazasından bir cep telefonu aldım. Vip protect telefon kaskosu yaptırmam için bilgilendirildim. Bir yıl boyunca herhangi bir sorunda telefonun aynı marka ve modeliyle birebir değişim yapılabileceği söylendi.


Vip protect sözleşmesinde de aynı şartlar yazmaktadır. Bugün telefonumda sorun olduğu için aldığım mağazaya götürdüm ve değişim talep ettim. Fakat görevli personel bu değişimin sadece ilk bir ay içinde yapılabildiğini, şu an sadece telefon ücretinin %60'ını iade edebildiklerini söyledi.


Ne vip protect sözleşmesinde ne de telefonu alırken yapılan bilgilendirmede değişimin ilk ay içerisinde olduğundan bahsedilmedi ve mağdur edildim.

Gökcan 957 Okunma

Cevaplar

 • Gökcan24 Aralık 2017

  Tam olarak 2 yıl geçmiş hala ulaşmadılar teşekkür ederim

 • Gold Bilgisayar Temsilcisi09 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili kayıtlarımız kontrol edilmiş olup,size ulaşılamadığı tespit edilmiştir.Konu ile ilgili tekrar tarafınıza telefonla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Gökcan07 Aralık 2013

  2.5 ay geçmesine rağmen hala geri dönüş yapılmadı,sorunum giderilmedi

 • Gold Bilgisayar Temsilcisi16 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön