09 Mayıs 2013 #1787870

Gold Teknoloji Marketleri Ürünlerim Hala Temin Aşamasında!

05/05/2013 Tarihinde sipariş etmiş olduğum 3 ayrı ürünümde toplamda 1147.4 TL değerli termin sıkıntısı yaşadığımı üzülerekte olsa belirtmek istiyorum. Siparişi verdiğim ürünlerde aynı gün kargo uyarısı olmasına rağmen 4 gündür neyi temin etmeye çalıştığınızı inanın çok merak ediyorum.


Stoğunuzda olmayan ürünü, varmış gibi gösterip aynı gün kargo uyarısını da eklediğiniz de Gold gibi kurumsal bir markaya zarar verdiğinizin sanırım farkında değilsiniz. Konu ile ilgili gerekli hassasiyeti göstermenizi bekler, en yakın zaman da iletişime geçmeyi umut ederim.

Hamdi 37 Okunma

Cevaplar

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu hakkında size telefonla bilgilendirme sağlanmış olup,en kısa zamanda siparişiniz tarafınıza ulaştırılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Hamdi09 Mayıs 2013

    Sn Gold Yetkilisi Evet sabah konu ile ilgili arandım fakat arayan arkadaşımız daha benim ne sipariş verdiğimi bilmediği gibi konu ile ilgili bilgisi yetkisi olmadığı halde beni neden arar onu da anlamiş değilim. Ayrıca şu saat oldu ne dönen var ne bilgilendiren. Şunu samimiyetle belirtmem gerekiyor ki internet üzerinden milyonlarca TL alışveriş yaptım ama ben bu kadar amatörlük görmedim. Gold benim için şuan itibari ile bitmiş olup Allah ben ve benim durumumda ki haklı müşterilerin yardımcısı olsun. Lütfen 5.güne girmemize rağmen ürünlerim hala temin edilmeye çalışıyor sizden ricam iptal edelim, bu nahoş dialoglarada son verelim. Saygılarımla.

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu hakkında yetkili ürün kategori sorumlusuna bilgi verilmiştir. Gereken bilgi ulaştığında tarafınıza tekrar bilgilendirme sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön