06 Şubat 2014 #2276893

Gold Teknoloji Marketleri Teknik Servisi Gecikti

Gold Kadıköy şubesinden geçen ay general mobile marka telefon aldım. Kendi garantisi dışında 1 sene sigortada yaptırdım. 1 ay dolmadan şarj arızası oluştu. Teknik servise gönderildi. 2 hafta içinde döneceklerini söylediler. Ben 2 hafta içerisinde 2 kere aradım. İkincisinde 50 TL ücret ödersem yapabileceklerini söylediler.


Bende sigortası olduğunu söyledim. 2 gün içerisinde sizi ararız sigortaya işleriz dediler. 2 gün sonra aradıklarında farklı bir kişi yine 50 TL karşılığında yapılacağını sigortanın 1 defa kullanılabileceğini, 2 gün içerisinde telefonun teslim edilemeyeceğini söyledi. Telefonu alalı çok kısa bir süre olduğu için kullanıcı hatası olduğunu düşünmüyorum.

Seda 88 Okunma

Cevaplar

  • Seda03 Şubat 2015

    gold un çözüm yönteminden memnun değilim. çevremdeki tüm insanlara gold firmasından alışveriş yapılmamasını, telpa teknik servisin başarısız olduğunu dile getiriyorum.

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili olarak şarj soketinizin kopuk olması nedeniyle garanti dışı kalmıştır. Servis noktası tarafından onarım ücreti talep edilmiştir. Talebiniz üzerine cihazınız sigorta kapsamında işlem görebilmesi için 04.02.2014 tarihinde yetkili servisinizden geri çekimi sağlanmıştır. Yetkili teknik birimimize ulaştıktan sonra gereken işlemler sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön