18 Eylül 2013 #2015796

Gold Teknoloji Marketleri Satış Sonrası Müşteriye Değer Vermeme!

27.08.2013 tarihinde Malatya Park AVM bünyesindeki Gold Teknoloji Marketleri'nden Samsung Galaxy S4 telefonu aldım ve aldığım gün şebeke sorunu başladı. Hattımla alakalı olduğu söylendi ama hattımla ilgili bir sorun olmadığı sonradan anlaşıldı.


Garantiye götürdüğüm zaman değişim için önce teknik servisin kontrol etmesi gerektiği söylendi. Bugün bir hafta oldu devamlı aramama rağmen hiçbir ilerleme yok. Gold gibi büyük bir firma bence müşterilerini bu şekilde mağdur etmemeli. Ben bu konuda gereğinin yapılmasını ve sürecin hızlanmasını rica ediyorum.

Hasan 122 Okunma

Cevaplar

  • Hasan18 Eylül 2013

    Ben zaten biliyorum teknik servisin raporunun değişim için gerekli olduğunu benim sizden ricam sürecin çok uzun sürmesi ve bundan dolayı benim mağdur olmam. Bu süreci kısaltmanızı benim mağduriyetime çözüm bulmanızı rica ediyorum.

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön