17 Nisan 2013 #1748444

Gold Teknoloji Marketleri Satılan Ürünler Arızalı!

14. 03. 2013 tarihinde kocaeli nctiy alışveriş merkezi gold bilgisayardan apple ipad 4. nesil tablet aldım yanında bana vip protect adında sigorta sattılar. . 16. 04. 2013 tarihinde ürün arızalı çıktı ve şarj almadı! Meğersem tamamen düzmece bir olay ve kampanya! Satılan ürünler sahte ve arızalı ne olursa olsun kısa zaman içinde sorun çıkartıyorlar.


Geri götürdüğünüz'de size verilen değişim sözü geçersiz kalıyor ve ürünü servis garantisine sokuyorlar. Gold firmasını araştırın forumlarda başka markalara ait sahte ürünler'de satıldığını görüceksiniz. Son sözüm duyarsız kalmayalım ve gold bilgisayarın insanları nasıl mağdur ettiğini duyuralım.

Özer 125 Okunma

Cevaplar

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili şikayetiniz mağaza yetkilimize iletilmiş olup,en kısa süre içerisinde memnuniyetiniz için gerekli işlemler sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Özer18 Nisan 2013

    Merhaba Şu anda elimde aldığım ürünün faturası faturasının fotokopisi ve üzerinde mağaza müdürünün yazmış olduğu bir yazı var aynen şu şekilde " Cihaz vip kapsamında birebir değişecektir. Mağaza stoğun'da bulunmadığından perşembe günü(yani bugün) 18.04.2013 Tarihinde ürün teslim edilecektir." Diyor. 1. Bugün mağazanıza gittim ve ürün teslim edilmedi. Aracınız gelmemiş 2. Yazı içerisinde özellikle belirtmek istiyorum. BİREBİR diyor geri verdiğim ürünü bana geri vermiyeceksiniz umarım ? Yenisi ile değiştirilecektir değilmi? buradaki birebir kelimesinin tam anlamı nedir ? Ben üründen vazgeçiyor ücretinin iadesini istiyorum.

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön