23 Eylül 2013 #2025293

Gold Teknoloji Marketleri Personelinin Hatalı Hizmeti!

20.09.2013 tarihinde Zonguldak Demirpark AVM Gold Teknoloji Marketleri'nden i phone 5 satın aldım. Satış temsilcisi U*** Bey bizimle ilgilendi. Telefonun kurulumu için gerekli işlemleri yapabilmek için telefonu mağazada bıraktım. Döndüğümde hiç bir işlem yapılmamıştı.


Tekrar ilgilenmeye başlayan U**** Bey eski sim kartımın yedeklemesinin olmadığını bilmesine rağmen, kartımı telefona uygun hale getirebilmek için Turkcell mağazasındaki kart küçültme cihazı ile kırdı.


Ancak yine telefona uyduramadığı için iPhone'a uygun yeni bir kart yaptırdı ve ücretini ben ödedim. Eski kartımdaki bütün bilgiler silindi. Şu an hiçbir numaram bulunmamakta ve ben işim gereği iletişimde olmam gereken kimseyle görüşemiyorum.

Sacide 197 Okunma

Cevaplar

  • Sacide04 Ekim 2013

    Şikayetimle ilgili süreç içerisinde arandım, ancak siteniz tarafından arayan kişiye Gold bilgisayardan yanlış bilgi aktarıldığını öğrendim ve durumu tarafınızdan beni arayan kişiye de izah ettim. Kartımı operatör firma kırsa da bu işlemi Gold bilgisayarda çalışan Umut Bey yaptırmıştır. Benim telefonumdaki numaraların yedeklemesinin olmadığını bilmesine rağmen, ben de yanında yokken ve ben mağazadayken telefonumu alarak operatör firmaya kendisi götürmüştür. Kartın kırılmasında herhangi bir müdahalem ve yedeklemenin yapılmadığından bilgim olmamıştır. Yapılan yanlışlık tüm iş sürecimi ve yapmam gereken görüşmeleri aksatmıştır. Du durumun telafi edilmesini istiyorum.

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Mağaza personeli tarafınıza yardımcı olmak için operatörünüze ait bayii ye gidip sim kartınızı küçültmek istemiştir, ancak işlemi yapan operatör firma personeli kartı kırmıştır. Bu işlem yapılırken yaşanılabilecek bir durummuş. Kaybolan numaralarınız için ise operatörünüz ile görüşebilirsiniz. Saygılarımızla Gold.com.tr

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön