08 Şubat 2014 #2283122

Gold Teknoloji Marketleri Paranla Rezil Olma Tabirinin Tanımı!

Aralık ayında almış olduğum Samsung S3 markalı telefon 1 ay bile geçmeden kapandı. Gold Teknoloji Marketleri'ndeki servise telefonu götürdüğümde cihazın kayıt dışı olduğunu servise gönderip sorunu gidermeye çalışacaklarını ve bu sürecin 20 iş günü olduğunu sert bir şekilde dile getirdiler.


Ayrıca iade kabul etmediklerini ve tamir sürecinde yedek bir cihaz veremeyeceklerini belirtiler. Anlamadığım kullanıcı hatası olmayan bir sorunun müşteriye neden mal edildiği ve mağduriyetin neden giderilmeye çalışılmadığını çözemedim.


1 aylık bir cihazın tamire verilmesinin ne kadar doğru olduğunu hiç anlayamadım zaten. Sorunumun giderilmesini ivedi bir şekilde talep etmekteyim. Ayrıca yasal süreç başlatacağımı hatırlatırım.

Derya 339 Okunma

Cevaplar

 • Gold Bilgisayar Temsilcisi07 Nisan 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz üzerine cihazınız yetkili servisinize tekrar gönderimi yapılmıştır. İade-değişim talebiniz servis noktasıyla paylaşılmıştır. Yetkili servis noktasından bilgi beklenmektedir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Derya04 Nisan 2014

  Telefonum bugün geldi ısrarla iade etmedikleri gibi arıza giderilmeden gelmiş ve üstüneüstlük ok tusunuda bozup göndermişler.Yani ne yapacağımı sasırmış bir durumda heryere sikayetimide yaptım ama ne dönen var ne ilgilenen.Burdan goldtan alışveriş yapanlara ibret olsun telefonu 1 ay bile kullanmadım ve 4.kez serviste ve biz aramadan kimse ilgilenmiyor.Zaten iade asla yapılmıyor.umarım en kısa zamanda gold tan kurtulurum.Gold a uğramadan 2 kere düşünün parayı sokaktan toplamadığımızıda unutmayın asla..

 • Gold Bilgisayar Temsilcisi19 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili tarafınıza telefonla ulaşamadığımız için destek sağlanamamıştır. Yetkili servisinize işleminizin durumu paylaşılmıştır. Süreciniz tarafımızdan takip edilmekte olup,tekrar sizinle irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Derya19 Şubat 2014

  Yani keşke o telefonu almasaymışım.Bütün sinirlerim altüst oldu.Ayrıca herhangi bir dönüş olmadığı gibi arıza giderilmeden telefon geldi ve tekrar göndereceklerini söyledikleri halde çağrı merkezinden telefonun servise hala gönderilmediği söylendi.Bilen biri varsa lütfen yardım etsin cidden ne yapacağımı daha nereye başvuracağımı bilmiyorum.

 • Gold Bilgisayar Temsilcisi08 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön