20 Ocak 2014 #2245322

Gold Teknoloji Marketleri Müşterisini Önemsemiyor

19.01 tarihinde Armada Gold Mağazasını arayarak LG G2 markalı ürünün stoklarında olup olmadığını sordum. 1 adet olduğunu, istenilirse ayırabileceklerini söylediler. Bende memnun olacağımı söyleyip ayırmalarını istedim. Saat 18 civarı alacağımı bildirdim ve ismimi aldı kapattık.


Saat 19'da mağazaya gittiğimde önce telefon reyonunda ki kişi ellerinde olmadığını söyledi, ayırttığımı söylediğimde kasaya yönlendirdi. Kasaya gittiğimde telefon reyonu şu tarafta gibi laubali bir tavır sergilendi. Satılmıştır siz geç kalmışsınız denildi, kafası bilgisayarda umursamaz cevaplar verdi. Daha öncede tv sorgulayıp gittiğimde teşhir ürününü elimizde var olarak söylemişlerdi. Kısaca, müşteri memnuniyeti sıfır.

Fatih 86 Okunma

Cevaplar

  • Fatih14 Nisan 2014

    Üzerinden 3 ay geçmiş olmasına rağmen ne mail ne de telefon ile hiç bir dönüş yapılmamış olup aynı mağaza aynı şekilde işlerine devam etmektedir.. Kısaca umursamazlık yalnızca mağaza da değil internet üzerinde ki müşteri ilişkilerinde de devam ediyor..

  • Fatih14 Nisan 2014

    Şikayet ile alakalı otomatik cevaptan başka hiç bir geri dönüş olmayıp aynı elemanlar aynı şekilde işlerine devam etmektedir.. Kısaca mağazada ki umursamazlık internette de devam ediyor..

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön