15 Nisan 2013 #1743788

Gold Teknoloji Marketleri Müşteri Mağduriyeti!

Gold Bilgisayardan almış olduğum Samsung Galaxy S3 marka cep telefonum şarj kesme ve usb'den bilgisayara bağlanmama gibi sorunlarla servise gönderilmiştir.Bir hafta sonra cihazda arıza görülmemiştir diye cihaz geldi. Gold bilgisayardaki çalışanlar tarafından arıza kontrol edilmiş ve aynı arızaların devam ettiği görülerek aynı gün servise tekrar gönderilmiştir.


Bir hafta sonra cihaz geldi ve bu kez raporda usb girişi onarıldı yazılmış.Ancak cihazda hala aynı sorunlar devam etmekte.Yani servistekiler ne yapıyorsa anlamadım cihazım onarılmadan ikinci kez gönderildi.Vip Protect sözleşmemde arızalı cihaz 1 saat içinde değiştirilir yazıyor ancak koca bir yanlış .Cihaz hala arızalı.

Barış 83 Okunma

Cevaplar

 • Barış20 Nisan 2013

  Bana detaylı bilgi verilmedi.Bana resmen hakaret ettiniz.Haksız kazanç sağlamaya çalışıyorum ne demek.Mağazadan haber bekleyin dediler kaç gün geçti hala haber yok.Hakkımızı aramak suç olmuş.Sizden hala olumlu bir cevap alamadım.Telefonumun sağ üst köşesinde küçük biz boya sıyrığı var siz "telefonda hasar ve çizikler var yazmışsınız.Ayrıca ekranda da çizikler var yazmışsınız." Yazık çok yazık.Telefonumun ekranında aldığım gün kaplattığım jelatin var.Jelatindeki çizikler kusur sayılmış."Bana 500 tl panel fiyatı çıkardınız.Ödediğim param haram olsun başka da birşey demiyorum.Koskoca firmanın uğraştıklarına bak.Müşterilerinin cebine göz dikmişsiniz.Müşteri haklı olunca da haksız kazanç sağlamaya çalışıyor diyorsunuz.Merak etmeyin bu konu için avukatla bile görüştüm.Hiç kimse hakkını arayana haksız kazanç sağlamaya çalışıyorsun diyemez.Telefonumdan memnunum arızasını gideremediniz değiştirin diyorum,siz nelerle uğraştırıyorsunuz.

 • Gold Bilgisayar Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında hizmet aldığımız mağazamız tarafından size detaylı bilgi verilmiştir. Talebiniz için tekrar mağazamızla görüşebilirsiniz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Barış18 Nisan 2013

  "Müşteri hizmetleri personelinin arıza tespitinden itibaren, maksimum 1 saat içerisinde eğer ürün arızalı ise değişim yapılır. Ürünler; hizmet süresi boyunca arıza halinde herhangi bir kesinti yapılmadan fatura bedeli üzerinden işlem görecektir." Bu ifadeyi sözleşmeye yazan sizsiniz.Bu hakkı siz verdiniz.Yararlanmak istedim.Oyaladınız.En sonunda da telefonumun resmini çekip değişim yapmamak için hasar var dediniz.Çizik hasar olarak görüldü.Bahane bol tabi.Bu arada siz bana haksız kazanç sağlamaya çalıştığımı söylediniz.Telefonumdan memnunum arkadaş.Arızasını gideremediniz değişim istedik.Sürekli memnuniyetimiz için gerekli işlemler yapılacak diyorsunuz.Ama hiçbir şey yapmıyorsunuz.

 • Gold Bilgisayar Temsilcisi16 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında size detaylı bilgilendirme sağlanmıştır. VİP protect kapsamında birebir değişim talebi bulunan kullanıcıya,üründe yer alan fiziki hasardan dolayı birebir değişim yapılamayacağı,fatura tarihine istinaden %30 kesintili olarak iade edebileceği aktarıldı. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Barış16 Nisan 2013

  Müşteri memnuniyetini oyalarak sağlayarak sağlayacaksanız yazıklar olsun.Hala mağduriyetim gideril mi.Vip Protect anlaşmasında ürün arıza tesbitinden itibaren 1 saat içinde değiştirlir yazıyor,siz kalkmışsınız değişim için ürünü servise gönderin diyorsunuz.Yazıklar olsun.Telefonumun üstündeki çizikle usb bağlantı ve şarj sorununu bağdaştırmaya çalıştınız.Değiştirmeyecekseniz dürüstçe söyleyiniz.Şikayetçiyim.Bir daha da Gold Bilgisayara adım dahi atmam.Teknosadan biraz ders alın....En kısa sürede Tüketici Haklarına şikayetimi ileteceğim.

 • Gold Bilgisayar Temsilcisi15 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili şikayetiniz mağaza yetkilimize iletilmiş olup,en kısa süre içerisinde memnuniyetiniz için gerekli işlemler sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön