23 Mart 2013 #1701854

Gold Teknoloji Marketleri İade Ettiğim Ürünün İlk Taksiti Hesabımdan Kesilmiş!

Benim iade ettiğim ürünün tarafıma ödemesi yapıldıktan sonra ilk taksit olarak mart döneminden kesinti olmuş. Ben iade ettiğim ürünün parasını ödemek durumunda mıyım? Ne kadar duyarsız bir online satışınız var. Tam iade işlemi bitti derken tekrardan uğraş dur işin yoksa. 1663***numaralı şikayetimi yayından kaldırmıştım rica ettikleri için fakat şikayetim devam etmektedir. Eklediğim fotoğrafta; mart döneminde gold firmasının hesabımdan yaptığı kesintinin işcep uygulamasından çekilmiş ekran görüntüsü mevcuttur. Bakalım bu işlem ile ne kadar zaman harcayacağım.

Ferdi 59 Okunma

Cevaplar

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili size işlemleriniz için bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Ferdi23 Mart 2013

    Telefonla bilgilendirme yapan arkadaşıma teşekkür ederim. İlgili banka ile de görüştüğüm de her ayın 18 inde hesabımdan kesilecek bir sonraki ayın 12 sinde hesabıma yatacağını söyledi. Bu arada yazdığınız cevaba lütfen az özen gösteriniz. Biz hangi tarihteyiz, alış-verişi hangi tarihte yapmışım da iadesi 01/11/2012 tarihinde yapılmış. Tekrar bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. İade işleminiz 01.11.2012 tarihinde yapılmıştır.Kredi kartı ile taksitli yapılan işlemlerin iadelerinde, toplam bedel kadar limitiniz kullanılabilir hale gelmektedir. Ancak bankanız ekstrenize taksit sayısı boyunca, taksit bedelini giriş-çıkış olarak yansıtacaktır. Toplam bedel kart limitinizde kullanılabilir hale geldiği için bu bedeli başka alışverişlerinizde tekrar kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön