30 Ağustos 2013 #1985344

Gold Teknoloji Marketleri Dönüş Yapmıyor!

Tüketici Hakem Heyeti kararı lehime karar verildi. 3 kere (216) 554 75 75 telefon numarasından Gold Teknoloji Marketleri müşteri hizmetlerini arayıp iade işlemimi nereden yapacağımı sordum. 3 kere notumu alıp dönüş yapacağız dediler. 1 aydır cevap yok. Eğer en kısa süre içerisinde dönüş yapılmazsa kararı icraya vereceğim.

Müjgan 107 Okunma

Cevaplar

 • Müjgan23 Eylül 2013

  cuma günü hesabınıza geçilecek dendi, 2 cuma geçti dönüş yok ! Zeynep Hanım'ı arıyorum ulaşamıyorum, müşteri temsilcileri sadece dinliyip konuyu aktarıcaz diyolar, hala dönüş yok ! Müşteri memnuniyeti nedir bilmiyolar !! dönüş bile yapılmıyor !!

 • Müjgan19 Eylül 2013

  Merkezden arandım ürünü teslim edip, hesap bilgilerimi verdiğim takdirde para iade işlemimin başlatılacağı bilgisi verildi. Altunzade Gold mağazasına gittiğimde merkez bilgi vermediği için ürünümü teslim almadılar! zorla evraklarımı teslim edip ertesi gün ben tekrar merkezi aradım. Zeynep Hanımla görüştüm. 13.09.2013 tarihinde tekrar mağazaya gidip ürünümü de teslim ettim. Dün de Zeynep Hanım'la görüştüm hala ödemem yapılmadı. Yarına kadar yapılmazsa yasal hakkım olan icraya vericem!!

 • Gold Bilgisayar Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında size telefona dönüş sağlanmış olup,tarafınıza ulaşılamamıştır. Yetkili birimimiz tarafından size tekrar bilgi paylaşılacak ve iadeniz en kısa zamanda hesabınıza yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Müjgan04 Eylül 2013

  hala dönüş bile yapılmadı

 • Gold Bilgisayar Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön